Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
janex coś o tym wie :naughty:

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

lepiej mieć na nosie glizde niż na codzień jeździć dieslem :buahaha:

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,kradnie-paliwo-granatowym-audi,38526.html#!prettyPhoto buła stary jumaczu :facepalm:

to nie moje ja miałem avanta polifta, a nie sedana przed liftem:decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
janex coś o tym wie :naughty:

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

lepiej mieć na nosie glizde niż na codzień jeździć dieslem :buahaha:

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:58 ----------

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,kradnie-paliwo-granatowym-audi,38526.html#!prettyPhoto buła stary jumaczu :facepalm:

to nie moje ja miałem avanta polifta, a nie sedana przed liftem:decayed:

sprzedałeś qzke ?

Opublikowano

no widziałeś przecież mojego "Wichra" :polew: Audi stoi miejsce w garażu obok i mam je do dyspozycji jak nikt z domu się nie rusza :kox:

Opublikowano
heh ja tam na swojego klekota nie narzekam najmniej pali w trasie jak się jedzie około 160 mój wcześniejszy tdi to już inna sprawa bo to zabawka była ze 150ps na 240 :P amoment taki ze na 3 kolo gubiły przyczepność :))

murzyny robią a stolarnia stawia :naughty:

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ----------

pany jak się na tym forum w nowej okładce podpis wstawia?

Opublikowano

17:00 melduję się w niedzielę na Łuczniczce.. ale jeszcze w zimowym ogumieniu :facepalm:

Wiśnia: Ustawienia->Edytuj sygnaturę :banan:

Opublikowano

już znalazłem :wink:

Opublikowano
17:00 melduję się w niedzielę na Łuczniczce.. ale jeszcze w zimowym ogumieniu :facepalm:

Wiśnia: Ustawienia->Edytuj sygnaturę :banan:

ja też będę :naughty: jutro z rana biorę Osła do roboty żeby go ogarnąć na niedziele :kox: może jakaś lista chętnych na spota?

Opublikowano

Siemanko z wieczorka :hi:

Opublikowano
17:00 melduję się w niedzielę na Łuczniczce.. ale jeszcze w zimowym ogumieniu :facepalm:

Wiśnia: Ustawienia->Edytuj sygnaturę :banan:

ja też będę :naughty: jutro z rana biorę Osła do roboty żeby go ogarnąć na niedziele :kox: może jakaś lista chętnych na spota?

a ja oczywiście druga zmiana :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

taaaa ;)))

kto nie wierzy zapraszamy :naughty: prawda WIŚNIA :kox:

Opublikowano
:hi:

letnie buty założone

czas na poler meqsem :banan:

musti nie przewidujesz juz mrozu??:naughty::naughty:

ne :kox:

teraz tylko długie upalne dni :decayed:

to do BT smigasz na letnich :naughty: przy takiej pogodzie jak dzis pewnie nie bedziesz jedyny :decayed:

wera w tamtym roku byłem w Bukowinie na letnich 18" tak jak w Samociążku , w piątek jak jechaliśmy była pogoda jak w lato 17stopni słonko , wstajemy rano w sobotę a tam psikus auta zasypane jak uj , dobrze że w niedziele jak wracaliśmy to trochę roztopił się ten śnieg ale wesoło było i tak :naughty::decayed:

Rano w sobotę : :kox:

6e5be1bc6d5eff68med.jpg

Opublikowano
dzisiaj chyba beda na auli koledzy z atk.... a predzej jedzdzili krzys, damian, majki, z torunia ale juz dlugo sie nieodzywaja

Witam

Jeśli w przyszłym tygodniu będzie równie ładnie i ciepło to zapraszamy wszystkich na 21 do Torunia:).... a tak wogóle to Pozdrowionka z Nad morza od Krzysia i odemnie :)

Opublikowano
dzisiaj chyba beda na auli koledzy z atk.... a predzej jedzdzili krzys, damian, majki, z torunia ale juz dlugo sie nieodzywaja

Witam

Jeśli w przyszłym tygodniu będzie równie ładnie i ciepło to zapraszamy wszystkich na 21 do Torunia:).... a tak wogóle to Pozdrowionka z Nad morza od Krzysia i odemnie :)

no proszę ledwo słoneczko wyszło i chłopaki już się opalają :grin: miłego wypoczynku

ps. Damian masz jeszcze Hanke?? Znajomy ma się zastanowić :wink:

Opublikowano

dziekujemy:) Honda jeszcze jest:)

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: kolejny słoneczny dzień i Osioł już czysty.. :dance:
Opublikowano
17:00 melduję się w niedzielę na Łuczniczce.. ale jeszcze w zimowym ogumieniu :facepalm:

Wiśnia: Ustawienia->Edytuj sygnaturę :banan:

ja też będę :naughty: jutro z rana biorę Osła do roboty żeby go ogarnąć na niedziele :kox: może jakaś lista chętnych na spota?

a ja oczywiście druga zmiana :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

taaaa ;)))

kto nie wierzy zapraszamy :naughty: prawda WIŚNIA :kox:

no bez kitu ogień z rury wnet szedł :kox: lecz cóż... nastał teraz czas przemyśleń... ogłady... spokoju... za kierownicą gdyż 21 pkt. to już nie zabawa :polew:

Opublikowano

to pewnie teraz masz "emeryt drive" i zielenine zwiedzasz po dordze :polew:

Opublikowano
to pewnie teraz masz "emeryt drive" i zielenine zwiedzasz po dordze :polew:

żebyś wiedział,choć w tym miesiącu mi chyba trochę skasują bo rok minie.

Opublikowano
:bry: dzień rozpoczęty od wkur..... jakiś xxxx mi auto porysowało ;////

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.