Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzięki Panowie :hi:Piotrek robię co mogę..:kox:

ja myślę , że któregoś pięknego weekendu i my coś trącimy :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzięki Panowie :hi:Piotrek robię co mogę..:kox:

ja myślę , że któregoś pięknego weekendu i my coś trącimy :decayed:

no przecież przyczepy zamówione i "ogólnopolski" pod Lipnem będzie :polew::polew:

Opublikowano
dzięki Panowie :hi:Piotrek robię co mogę..:kox:

ja myślę , że któregoś pięknego weekendu i my coś trącimy :decayed:

no przecież przyczepy zamówione i "ogólnopolski" pod Lipnem będzie :polew::polew:

jo campingi na ostro i ruszamy z tematem , nawet poidło dla krów się znalazło :polew::grin:

Opublikowano
wez tylko tak jak Ci pisalem predzej przeczysc lekko styki albo psiknij jakims wd40...

sie wie ;)

Opublikowano

WItam szukam kogos z Bydgoszczy kto by ogarnal kodowanie do RNS-e :) jak co pw

Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: jestem świeżakiem także proszę o zrozumienie :wink:

Czy ktoś z was zmagał sie z nagraniem płyty do nawigacji w zegarach (FIS) zmarnowałem chyba 8 płyt ( każda na innej nagrywarce) i nic :( A działa na pewno bo mam oryginalną płyte map Niemiec 2001 rok chyba i śmiga.

Mam zamiar jeszcze wyciągnąć czytnik płyt z bagażnika i spróbować wyczyścić bo czytałem że pomaga.

a druga sprawa to jaka 'myjnie' polecacie do korektu lakieru ? Ktoś zna jakieś dobre " SPA" na terenie Torunia?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

misja ledy dzisiaj nieudana :facepalm: jutro próbujemy walczyć dalej..

Opublikowano
:hi: jestem świeżakiem także proszę o zrozumienie :wink:

Czy ktoś z was zmagał sie z nagraniem płyty do nawigacji w zegarach (FIS) zmarnowałem chyba 8 płyt ( każda na innej nagrywarce) i nic :( A działa na pewno bo mam oryginalną płyte map Niemiec 2001 rok chyba i śmiga.

Mam zamiar jeszcze wyciągnąć czytnik płyt z bagażnika i spróbować wyczyścić bo czytałem że pomaga.

a druga sprawa to jaka 'myjnie' polecacie do korektu lakieru ? Ktoś zna jakieś dobre " SPA" na terenie Torunia?

Przeczyść laser powinno pomóc. :wink:

Opublikowano

:siema:

Manny90 co z B5, pisz bo jak nie to szukamy innej :decayed:

Opublikowano

Manny widziany dziś ok 15 na Kamiennej :hi:

Opublikowano

ma ktoś jakiegoś linka do pobrania polskiego VCDS ?

Opublikowano

Potrzebujesz koniecznie polski? Tam wszystko jest raczej zrozumiałe po angielsku... Jaką masz wersję VCDS na dzień dzisiejszy?

PS. Drobny warning dla świeciaków. Trwa chyba jakaś obława na Wodnej. Ostatnio popołudniami regularnie ustawiają się koło Gajówki i na wysokości ciepłowni. Wyłapałem 300 :/

Opublikowano

jest ktos chetny jutro na umk na 20? a potem plaza...

Opublikowano
Potrzebujesz koniecznie polski? Tam wszystko jest raczej zrozumiałe po angielsku... Jaką masz wersję VCDS na dzień dzisiejszy?

PS. Drobny warning dla świeciaków. Trwa chyba jakaś obława na Wodnej. Ostatnio popołudniami regularnie ustawiają się koło Gajówki i na wysokości ciepłowni. Wyłapałem 300 :/

mam Polski Vag 4.9 muli się coś czasami nie mogę się połączyć a to z klimą z immo z tego względu chciałem coś innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.