Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

dropsone, lampy w rzeczywistości są mega :slina:

dzieki za usluge kurierska :naughty:, ja nie obiecuje ale moze tez bym podjechal...

Czy robimy jakiegoś spota w ten weekend? Pisze się ktoś? :naughty:

:hi:

raczej tak. Sobota czy niedziela?

powiedzcie kiedy Wam bardziej pasuje ja z czasem raczej problemów nie mam :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: ze spota raczej nici więc się dziś nigdzie nie wybieram
Opublikowano

choinki poubierane? prezenty popakowane? :decayed:

Opublikowano
choinki poubierane? prezenty popakowane? :decayed:

no ba nawet śpiewnik kolęd już gotowy :decayed:

Opublikowano

cholerny śnieg :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Panowie i Panie jutro juz raczej czasu nie bede mial na wejscie na 4um, wiec zycze wszystkim wszystkiego najlepszego i oczywiscie modów , nowych audiczek , bezawaryjnosci, i tulu samo szczesliwych powrotów co wyjazdów :wink:

Opublikowano
choinki poubierane? prezenty popakowane? :decayed:

prawiek koniecv:naughty:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

cholerny śnieg :facepalm::facepalm::facepalm:

zima w koncu :wink:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Panowie i Panie jutro juz raczej czasu nie bede mial na wejscie na 4um, wiec zycze wszystkim wszystkiego najlepszego i oczywiscie modów , nowych audiczek , bezawaryjnosci, i tulu samo szczesliwych powrotów co wyjazdów :wink:

b6f4beb297fb0c6ffe0a9ae7a1327c59_zpsc39749cd.jpg

:decayed:

Opublikowano
choinki poubierane? prezenty popakowane? :decayed:

prawiek koniecv:naughty:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

cholerny śnieg :facepalm::facepalm::facepalm:

zima w koncu :wink:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Panowie i Panie jutro juz raczej czasu nie bede mial na wejscie na 4um, wiec zycze wszystkim wszystkiego najlepszego i oczywiscie modów , nowych audiczek , bezawaryjnosci, i tulu samo szczesliwych powrotów co wyjazdów :wink:

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/b6f4beb297fb0c6ffe0a9ae7a1327c59_zpsc39749cd.jpg

:decayed:

:hi: by ci płyn od sprysków zamarzł :polew::facepalm:

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

dobis1 zapominiałeś o moich urodzinach :cry: masz przejebane :banan:

Opublikowano

Mnóstwo ciepła i radości:pociesz:,

Niechże w Waszym domku zagości,Caramel_dansen_emote_by_CookiemagiK.gif

Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,

I picia wybornego.7_4_33.gif

Niech pieniądz wam szeleści,

A miłość niech was w życiu pieści.Lesbian_Emoticon.gif

Opublikowano

Panie i Panowie...ZDROWYCH, Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!:dancing::drinks::dancing:

Opublikowano

Wesołych, radosnych i przede wszystkim rodzinnych Świąt :hi:a pod choinkę mnóstwa gratów do naszych aut :decayed:

Opublikowano

Cześć

Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz ciepła rodzinnego przy Wigilijnym stole życzy Musti A4 Klub Polska .

Opublikowano
dobis1 zapominiałeś o moich urodzinach :cry: masz przejebane :banan:

Bartusiu sorki nawet nie wiesz jak mi wstyd :embarrassed: W moim wieku też będziesz miał sklerozę :grin: Najleszego:wink:

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo prezentów, mało problemów i spełnienia marzeń :decayed:

Opublikowano

Wesołych Świat Bożego Narodzenia dla Was i Waszych aut:hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Spokojnych, wessołych rodzinnych i radosnych Świąt B.N. kochani :)

Nie łamcie się, nie przewracajcie i nie bądźcie moimi klientami ;)

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Na Święta wam życze, dużo zdrowia, spokoju, pogody ducha i aby nadchodzący rok był lepszy niż mijający

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.