Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panowie spotkajmy się wkońcu,czy to jest takie ciężkie żeby sobie spokojnie pogadać, może ktoś również wpadł by z wagiem

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolego, ale ty masz w brodnicy pod nosem taką firmę: http://diesel-tuning.pl/cennik.php Sprawdzałeś?

A najlepiej to kupić sobie fejsa za 100 zł, zrobić logi zgodnie z przepisem i wrzucić na dział diagnostyka - i będziesz wiedział wszystko, a fejs ci zostanie na "potem" :decayed:. Ja tak zrobiłem i wyszło, że turbawka do czyszczenia :wallbash:

A teraz moje małe OT - ponieważ nie bardzo chcieliście mi podpowiedzieć w osobnym wątku :naughty: : gdzie w Toruniu mogę dać do czyszczenia turbawkę? Robił ktoś już to?

Hehe, dzięki :) A ja nie wiedziałem :) Pozdrawiam.
Opublikowano

panowie spotkajmy się wkońcu,czy to jest takie ciężkie żeby sobie spokojnie pogadać, może ktoś również wpadł by z wagiem

no dokładnie trzeba sie ogarnac i cos wkoncu wykombinowac.

Opublikowano
  • Autor

komu odpowiada np godzina 18?? w jakiś miły dzień tygodnia..

Opublikowano

mi jak zawsze ciągle pasuje pozdro chłopaki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czyli umawiamy sie na przyszły tydzień,może poniedziałek??popołudniu,czekam na propozycje[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 23:27 _________________________________________________spotkanie dziś, bezcenne :>

Opublikowano

Siema wszystkim :>

Chętnie bym się spotkał ale mi nie pasuje w tygodniu :no:.

Czy nie lepiej w niedzielę po 16-stej :cool1:

No i gdzie?

Opublikowano
  • Autor

to jak ludki niedziela odpowiada? ilu chętnych się pisze na spotkanie?? :a4fan:

Opublikowano

jutro smigam do Sopotu, i w niedziele powinienem juz byc popoludniu.

Opublikowano

no ja bym sie tez raczej pisal bo mam milion pytan tak ogolem o audi ;)

Opublikowano

Ja kiedyś się też wybiorę tylko dojdę do ładu z autem. :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie no bez sciemniania, konkretnie kto by się pojawił na spocie będą pytania, będą odpowiedzi, może damy rade spotkać się większą grupą... :cool1:

Opublikowano

ja jestem wolny w sumie od sob od 13 i gdzie by bylo to party ???

Opublikowano

ja jestem chetny:P cos trzeba ruszyc kuj-pom bo jakos nie mozemy sie zorganizowac:P

Opublikowano

no to gdzie i o ktorej???? :kox:

jakby co moge wziasc grilla do kufra :> :>

Opublikowano

niestety wracam dopiero 20 :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

wiec jak bedzie grill w "bagazniku":) proponuje się spotkać przy wylocie z bydgoszczy na ul. Nad Torem dla niewtajemniczonych wpisać w "google earth" jest tam market Polo wiec na parkingu, przy okazji kupi się piwko, póżniej możemy podjechać nad jeziorko dosłownie 5km/bożenkowo/ godzina spotkania to 16:00 :good:

Opublikowano

życze fajnej imprezki, ja zjeżdżam do kraju dopiero w następną niedziele,

będe sledził czy coś wypaliłoczy nie...

Opublikowano

to wtedy jutro czy kiedy bo dzis dopiero teraz wl kompa i zobaczylem a jest po 16 ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.