Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooo

to ja moze tez podjade...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ey wlasnie a w borownie na tej plazy co kiedys byl pomost nie ta wojskowa tylko obok to grilla mozna chyba tam palic bo jak bylem ostatnio to mieli to moze w borownie bo pogoda ma byc chyba dobra [br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 17:00 _________________________________________________ja jestem jutro w sumie wolny caly dzien tylko ze moja :boobs: pracjue do 16 to po 16 mozna gdzies sie wybrac i ja wezme ze soba bo corka jutro u tesciowej ;)

Opublikowano

no i gra to wtedy grilla nie brac jak bedzie ognisko ?

Opublikowano
  • Autor

grill zawsze się przyda, zabierz go

Opublikowano

yhy oki[br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 08:48 _________________________________________________kur... :angry: sorki chlopaki ale musialem jechac do tesciowej , sila wyzsza ;/ nastepnym razem nie zamule

Opublikowano
  • Autor

podziękowania dla stałego grona klubowiczów którzy pojawili się na spocie :audi:

Opublikowano

nio... bylo bardzo miło jak zawsze zreszta...

fajnie was bylo zobaczyc... no i co ważne jest nas wiecej coraz... :>

Opublikowano

nono Newman,teraz na was pora....zaraz ogarnę fotki i cosik wstawię :)

Pewnego razu:

Tak to sie zaczeło

1.jpg

Nie wiem co kolega kombinowal ale wczesniej siedzial w srodku teraz cos mi grzebie na zewnatrz,ale miejsza o to :)

2.jpg

Szybkie przemieszczenie

3.jpg

Tutaj kolega "ile da rade opuscic" :polew: zamiast patrzec na droge to pozuje do obiektywu

4.jpg

No i zaparkowalismy,malo nie starczylo dla nas miejsca :>

5.jpg

Nie mam pojecia co on tam robil

6.jpg

Podziwianie Szkrabow :>

7.jpg

oczywiscie kierowcy nie pija :)

8.jpg

Takie sobie grupowe :)...

9.jpg

I rodzynek pstrykniety przez fachowca zachaczonego na parkingu :)

10.jpg

Opublikowano

hahaha... za***ista relacja strobo

az sie popłakałem jak zobaczyłem komentarz do ostatniego zdjecia....

brawo :notworthy:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

widze że zlocik był udany :good:

Opublikowano

Superos!!

Naprawde żałuje,że mnie tam nie było..

Opublikowano

odbijemy sie następnym razem

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

witam z chęcią sie dołoncze do was :good:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 12:27 _________________________________________________a kiedy macie zamiar cos zorganizować ,bo moja niunia wczoraj sie przegrzała chyba termostat tak jakby nie było obiegu

c1f16e869a526889m.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moze cos sie by wymyslilo w ten weekend :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czyli kolejne spotkanie w większym gronie początek września

Opublikowano

mi pasuje poczatek wrzesnia

Opublikowano

no to w sumie ok bo w czw daje auto do mechanika i niewiem czy sie na ten week wyrobi, wiec mi tez pasuje jakos we wrzesniu :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 12:37 _________________________________________________:pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry: i ilu sie pisze na ten poczatek wrzesnia ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.