Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

ja niestety w sobotę odpadam, wczoraj wieczorem się dowiedziałem.. :facepalm: Wiśnia, jak tam zdrówko po wczorajszym? wywijał jak tancerz z You Can Dance :decayed::kox:

pod koniec film mi się uperdzielił :facepalm: co złego to nie ja

Opublikowano
Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

o ktorej jeddziesz??

Opublikowano
:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

ja niestety w sobotę odpadam, wczoraj wieczorem się dowiedziałem.. :facepalm: Wiśnia, jak tam zdrówko po wczorajszym? wywijał jak tancerz z You Can Dance :decayed::kox:

pod koniec film mi się uperdzielił :facepalm: co złego to nie ja

przecież niczego złego nie robiłeś.. przynajmniej dopóki byłem :decayed: tylko foty mi pstrykałeś :grin:

Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

o ktorej jeddziesz??

ja się też postaram przejechać jak z A5tką mi się nic nie spierdzieli bo dziś stoi na diagnozie u mechanika :wink:

Opublikowano
:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

ja niestety w sobotę odpadam, wczoraj wieczorem się dowiedziałem.. :facepalm: Wiśnia, jak tam zdrówko po wczorajszym? wywijał jak tancerz z You Can Dance :decayed::kox:

pod koniec film mi się uperdzielił :facepalm: co złego to nie ja

przecież niczego złego nie robiłeś.. przynajmniej dopóki byłem :decayed: tylko foty mi pstrykałeś :grin:

Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

o ktorej jeddziesz??

ja się też postaram przejechać jak z A5tką mi się nic nie spierdzieli bo dziś stoi na diagnozie u mechanika :wink:

:grin: już mi Madzia mówiła nie wiem co mi się w głowie ubzdurało :facepalm:

Opublikowano

cos widze ze sie wszyscy wykruszają na sobote(06.07) ... Przekładamy termin czy jak ?

Opublikowano
cos widze ze sie wszyscy wykruszają na sobote(06.07) ... Przekładamy termin czy jak ?

do konca tygodnia w godzinach późno popołudniowych jestem dost pozniej wyjazd na 3 tyg

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

przez głupi przypadek wpadł dziś mały ale cieszący oko mod tzn reczny w skórce :wink:

Opublikowano
:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

Sprzedałem go już dawno :whistling:

Teraz jeżdżę rowerem a buła nie wiem co tam widział takiego :naughty::naughty:

Opublikowano
Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

o ktorej jeddziesz??

Ja jadę zaraz po 18-tej do Torunia bo jeszcze jadę gwint zobaczyć do Osła :banan: a wtedy UMK lub od razu na Plaze, mam jeszcze jednego chętnego z Bydgoszczy na Plaze lub na sobotę, mój klient BMW Alpina V12 :naughty:

:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

Sprzedałem go już dawno :whistling:

Teraz jeżdżę rowerem a buła nie wiem co tam widział takiego :naughty::naughty:

no to Ci powiem, że dobry rower nie jest zły :wink: a przynajmniej wygodny i koła ma fajne :jerk:

Opublikowano
Czy wybiera się ktoś na Plazę w piątek?

o ktorej jeddziesz??

Ja jadę zaraz po 18-tej do Torunia bo jeszcze jadę gwint zobaczyć do Osła :banan: a wtedy UMK lub od razu na Plaze, mam jeszcze jednego chętnego z Bydgoszczy na Plaze lub na sobotę, mój klient BMW Alpina V12 :naughty:

:siema:

Musti, przecież mówiłeś, że sprzedałeś dziada :decayed:

Sprzedałem go już dawno :whistling:

Teraz jeżdżę rowerem a buła nie wiem co tam widział takiego :naughty::naughty:

no to Ci powiem, że dobry rower nie jest zły :wink: a przynajmniej wygodny i koła ma fajne :jerk:

oj tak siodło jest the best i koło robi robotę :kox:

Opublikowano

gwint z sedana podejdzie na avanta?:eusathink:

Opublikowano
gwint z sedana podejdzie na avanta?:eusathink:

do ośki raczej tak

Opublikowano

:hi:

gwint z sedana podejdzie na avanta?:eusathink:

battalionowców pytaj :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Dawno mnie tu nie widzieli, trzeba się wziąć w garść i na spota w końcu zawitać :grin:
Opublikowano

no wpadaj, wpadaj. ale nie masz się co przejmować, spota dawno nie było :grin:

Opublikowano

Maszyna opanowana przeguby z półosią wymienione :banan:

Opublikowano
no wpadaj, wpadaj. ale nie masz się co przejmować, spota dawno nie było :grin:

Ale mam wrażenie, że coś się w wątku "ruszyło" :naughty:

Opublikowano

Bry :P to jak z ta Sobota??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.