Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi taki hebel po głowie

:wink:

Oferta - Audi S6

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

yyyyyyyyyyy moment

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

poprawiłem linka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to ma być zwykły wół do jeżdżenia do pracy................... do kościoła , na zakupy , do teściowej w niedzielę :wink: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem.. chociaż u Was to się tak nie da. z jednej strony Siemian i H4mm3R, a z drugiej strony pedant Andrzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lekko......sam rozumiesz :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Na Osowej Górze pojawił się czarny Avant B6 na klubowych ramkach CB xxxxY, ktoś nowy? Nie kojarzę, a już parę razy spotkałem autko...

tak avant jest mojego kumpla... zarejestrował się na forum ale jakoś się nie udziela... ramki dla szpanu ^^

A kolego z Osowej jestes? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Osową na zakupy jeżdżę ze 3 razy w tygodniu i regularnie tamtędy przejeżdżam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie do dopracowania, ale wygląda ciekawie :wink:

dziś widziałem auto Kuby, jak byłem rano u Konarzewskiego.. pięknie teraz wygląda! jeszcze listwy boczne i będzie w ogóle petarda :naughty:

Dziękuje za miłe słowo, ale tak upierd...nego samochodu dawno nie miałem, listwy z czasem też będą. Niby kolejny S-Line, ale ja w Bydgoszczy nie widziałem jeszcze.

Na przyszłość Motul 8100 X-cess 5W40 czy tam jakis inny nie znam się na nim do ogarnięcia za jakieś 150zł na miejscu.

Pozdrawiam.

oooo i z tym motuklem to jest ciekawa inforamcja...Kuba a filtry manna tez masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

To wyrezałem... Nowego członka grupy kujawsko-pomorskiej :kox:

Trzeba ISOFIX montować :polew:

Gratulacje ::decayed:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

o kur.a gratulacje Darek! kumpel od najmłodszych lat i tu takie rzeczy.. byleby mnie nie to jeszcze nie spotkało :grin:

Kuba, nie zwróciłem uwagi czy był brudny :decayed: ja zostawiałem Q7 u Cyranowicza bo uznali reklamację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozdrowię, pozdrowię. już się jej pochwaliłem Twoim modem :decayed:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

tak w ogóle to 100 lat heretic! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...