Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie bawię się w ploty w przeciwieństwie do Ciebie, a VW zostało mi po Ojcu i jeżdżę nim w weekendy z Żoną i Dziećmi jeżeli tak Cię to bardzo interesuje

co się sadzisz? ju łona fajt ? :punish:

skoro to jakaś zbrodnia że posiadam też VW to chyba muszę skasować konto bo jeszcze Volvem jeżdżę w pracy no i Mamy Fiatem mi się zdarzy pojeździć

większa felga, gwint i już nie można z Tobą pogadać na luzie

se jaja robię z tym vw :facepalm: jak się będziesz spinał to żyłka ci jepnie i bede musial dzieci wychowywać :grin:

są bliżsi krewni do wychowywania więc się nie musisz martwić

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

luzik Pany luzik....:wink::decayed:

Opublikowano

spoko :drunk:

Opublikowano
luzik Pany luzik....:wink::decayed:

:wink:

Opublikowano
Tomku, na pewno bydgoskie ASO działa bo byłem tam wczoraj :wink:

nie wiem czy kutfa działa bo od tygodnie na maila od nich czekam .....

Opublikowano
Tomku, na pewno bydgoskie ASO działa bo byłem tam wczoraj :wink:

nie wiem czy kutfa działa bo od tygodnie na maila od nich czekam .....

ktoś tu kiedyś chwalił toruńskie ASO Skody, że ogarniają Audi w przystępnych cenach

Opublikowano

Panowie , panowie co to za kłótnie :P co to jest za fajt ??

Ja też się czaje na VW Sharana , ale nie wyklucza to faktu że a4 będę poszukiwał :) sedanik, dobra opcyja , benzin z zapasem kucy... takie moje oczko w głowie :) Prawda jest taka ze jak raz poznałeś co to Audi to do Końca życia będzie Cie prześladować :) i ni c**ja nie uciekniesz :P

A póki co jest Dieselman :P w Avancie pierwsza prawdziwa Miłośc :P

Opublikowano

:hi:

Gdyby audi mialo coś ala sharan to juz bym jeździł....praktyczne wozidło :wink:

Opublikowano
Tomku, na pewno bydgoskie ASO działa bo byłem tam wczoraj :wink:

nie wiem czy kutfa działa bo od tygodnie na maila od nich czekam .....

ktoś tu kiedyś chwalił toruńskie ASO Skody, że ogarniają Audi w przystępnych cenach

nawet jeśli tak jest, to w książkę serwisową pieczątki OOOO nie wbiją

a jakoś na to jeszcze patrzę i dbam

niemniej jednak, w Toruniu ASO Audi zamknięte?

Opublikowano
:hi:

Gdyby audi mialo coś ala sharan to juz bym jeździł....praktyczne wozidło :wink:

Powiem Ci że też nad tym udolewam :)

Opublikowano
Buła nie zostało Ci trochę folii do lamp na kierunki :mysli: ?

jak chodzi o ta folie co ja mu dawalem to raczej mu nie zostalo

Dokładnie tak jak Przemek mówi, użyczył mi trochę tej folii i nic mi nie zostało

Opublikowano
Buła nie zostało Ci trochę folii do lamp na kierunki :mysli: ?
Musti jaką tą folie potrzebujesz? Ja mam taką co oklejałem halogeny jak Ci to pomorze to mogę Ci podesłać:wink:
Opublikowano

to nie jest taka, do halo jest zolta a ja miealem pomaranczowa

Opublikowano

:hi:

kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

W zeszłym tygodniu widziałem na parkingu polo. Fele fajne nawet, jakieś lekkie obniżenie chyba jest, ale i tak nie za dobrze to wygląda w dodatku z lekkimi balonami i małym ET ;)

Do 19" w b5 poczeba gewinde i naleśnik xD

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

http://s22.postimg.org/5sbdjxust/20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Wow! Cóż za mocarne mody :naughty: no no

Jak teraz masz 69 z przodu to do 59 tak szybko nie zejdziesz - musisz powili nauczyć się na nowo jazdy i z czasem obniżać :decayed:

Opublikowano
:hi:
kto ma w Świeciu srebrnego avanta na 19" z golfa V? z czarnym grillem i znaczkiem?

W zeszłym tygodniu widziałem na parkingu polo. Fele fajne nawet, jakieś lekkie obniżenie chyba jest, ale i tak nie za dobrze to wygląda w dodatku z lekkimi balonami i małym ET ;)

Do 19" w b5 poczeba gewinde i naleśnik xD

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

http://s22.postimg.org/5sbdjxust/20130706_143457.jpg

niby na feldze 17" na tym poziomie było 59 cm od krawędzi nadkola do ziemi u mnie teraz jest 69 i 71 :facepalm::polew:

Wow! Cóż za mocarne mody :naughty: no no

Jak teraz masz 69 z przodu to do 59 tak szybko nie zejdziesz - musisz powili nauczyć się na nowo jazdy i z czasem obniżać :decayed:

to to ja wiem tymbardziej na 16" w ogóle to się zastanawiam czy do domu wjadę i czy nie będę musiał kuć podjazdu :facepalm:

Opublikowano

deski grube kup o ile masz zjazd :grin:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

umie ktoś VT u nas zrobić ? bo chodzi mi po głowie zmienić kolor felg :eusathink:

Opublikowano

do Batalionu by trza wrzucić....tam takie rzeczy ogarniają z tego co kiedyś widziałem :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

:wink: wladi szybszy ...ehhh znowu ............:decayed:

Opublikowano
do Batalionu by trza wrzucić....tam takie rzeczy ogarniają z tego co kiedyś widziałem :wink:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

:wink: wladi szybszy ...ehhh znowu ............:decayed:

Ja zawsze na posterunku jak na żołnierza przystało:decayed: ale i tak za chwile powiedzą że robię OT:grin::grin:
Opublikowano

:hi: podziękował

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Zdjcie0085.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

biały środek czy ciemny grafit czy całe w polerkę ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.