Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
braciak właśnie kupił Evo IX 400-konne :kox::kox::kox: po kilku latach namawiania, w końcu dał się przekonać :naughty:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:...wczoraj na allegro przeglądałem :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to na pewno je widziałeś :wink: wieczorem pewnie trochę pojeździmy jak dojedzie :naughty: sprawdzał go w 4Turbo w Katowicach, nic nie wyszło, laleczka :kox: kilka wgniotów i odprysków podobno jest.. zobaczymy jak dojedzie do Bydgoszczy :wink:

Opublikowano

jest jeszcze na śląsku ??????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
to na pewno je widziałeś :wink: wieczorem pewnie trochę pojeździmy jak dojedzie :naughty: sprawdzał go w 4Turbo w Katowicach, nic nie wyszło, laleczka :kox: kilka wgniotów i odprysków podobno jest.. zobaczymy jak dojedzie do Bydgoszczy :wink:

Jak chcecie po szutrach polatać to wiesz gdzie mieszkam :wink:

Opublikowano
jest jeszcze na śląsku ??????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wracał już wtedy ;)

Wysłane z Audi

Opublikowano
to na pewno je widziałeś :wink: wieczorem pewnie trochę pojeździmy jak dojedzie :naughty: sprawdzał go w 4Turbo w Katowicach, nic nie wyszło, laleczka :kox: kilka wgniotów i odprysków podobno jest.. zobaczymy jak dojedzie do Bydgoszczy :wink:

Jak chcecie po szutrach polatać to wiesz gdzie mieszkam :wink:

....hmmm....każdy się oferuje.....

hmmmm

.

.

.

.

.

.

jakby brachol bał się go odpalać to niech zadzwoni :decayed:

Opublikowano

Jest na wydechu HKS, podobno brzmi fajnie - zobaczymy :decayed: póki co w Toruniu siedzę, zobaczę jak dojadę do domu :kox:

Wysłane z Audi

Opublikowano
:bry: trzeba wrócić na forum w końcu bo coś tu się dzieje :grin:
Opublikowano
braciak właśnie kupił Evo IX 400-konne :kox::kox::kox:

łojaje*ie :kox::kox: lekka buda... musi strasznie zamiatać ;-)

Opublikowano

0-100 w 4s... jest... w c**j dobre! :kox::kox::kox:

Opublikowano

Jest szansa ,że będzie przejażdżka ?....dzwonię do Andrzeja jutro...,czy by sie zaś kawy nie napil w Polsce północnej :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
0-100 w 4s... jest... w c**j dobre! :kox::kox::kox:

no to grubo, czekam na pokaz na żywo :decayed:

Opublikowano
Ja też chętnie posiedzę na rezo-spocie ;) Dajcie znać.

Panowie dzięki za rady odnośnie mojego problemu ;) Akku nowe kupione i problem zniknął :banan:

Niestety musiałbym czekać do końca tygodnia na 85AH 800A, dlatego padło na ciut słabszy Varta Silver 77AH 780A :wink:

co prawda poźno ale...

...nie mówiłem :decayed:

co Franca się znudziła??

PANY to moze w spobote o 19 się gdzies spotkamy i podlecimy pod TESCO co nie patrza jak sie a4-klub.pl buja ????????

Opublikowano
2.5TDI? Sporo legend krąży na temat tego silnika. Konstrukcja modyfikowana wiele razy, bo konstruktorzy dali trochę ciała.

To jest loteria, albo dobrze trafisz i będziesz się cieszył albo zostawisz worek pieniędzy.

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-ake-potrzebuje-info-temat-2-5-tdi-180-km-2419/

Ten konkretny egzemplarz wygląda fajnie, dobre wyposażenie.

Gdzieś w necie widziałem rozpiskę modyfikacji jakie przechodził ten silnik i jakie po nich oznaczenia posiadał. Wydaje mi się że to było na jakimś forum A6. Poszperaj.

[edit]

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/2-5-tdi-krytykuja-1732/

dzieki Reniu.. jak zwykle pomocny

p.s. pisalem do Ciebie na gadulcu.. odezwij sie !!

Opublikowano
Ja też chętnie posiedzę na rezo-spocie ;) Dajcie znać.

Panowie dzięki za rady odnośnie mojego problemu ;) Akku nowe kupione i problem zniknął :banan:

Niestety musiałbym czekać do końca tygodnia na 85AH 800A, dlatego padło na ciut słabszy Varta Silver 77AH 780A :wink:

co prawda poźno ale...

...nie mówiłem :decayed:

co Franca się znudziła??

PANY to moze w spobote o 19 się gdzies spotkamy i podlecimy pod TESCO co nie patrza jak sie a4-klub.pl buja ????????

Mi pasuje :wink:

Opublikowano

Tez dojade jak sie odbedzie :)

Opublikowano
Ja też chętnie posiedzę na rezo-spocie ;) Dajcie znać.

Panowie dzięki za rady odnośnie mojego problemu ;) Akku nowe kupione i problem zniknął :banan:

Niestety musiałbym czekać do końca tygodnia na 85AH 800A, dlatego padło na ciut słabszy Varta Silver 77AH 780A :wink:

co prawda poźno ale...

...nie mówiłem :decayed:

co Franca się znudziła??

PANY to moze w spobote o 19 się gdzies spotkamy i podlecimy pod TESCO co nie patrza jak sie a4-klub.pl buja ????????

postaram się być, ale to zależy od tego kiedy moi rodzice będą wracali z DE :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: nie obiecuję ale pewnie podlecę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.