Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

to moze i swojego tam ogarne :polew:..... dobra niewazne :) jak cos to sie zgadamy i ogarniemy temat miejace napewno lepsze niz parking biedronki :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

to moze i swojego tam ogarne :polew:..... dobra niewazne :) jak cos to sie zgadamy i ogarniemy temat miejace napewno lepsze niz parking biedronki :polew::polew:

ok,jak co to mam tarcze i klocki po 10tys. ze skody fabii i osłonę pod silnik z e38 same rarytasy :polew:

---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ----------

zawsze coś się wymodzi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

---------- Post dopisany at 02:26 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ----------

to jak cos to w grudniu prosze o info co i jak i cisniemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam Panowie. Orientuje się ktoś o co chodzi, że gdy przekręcam kluczyk i zapalają mi się się lampki, ale zauważyłem, że lampka od ciśnienia oleju się nie świeci. jakiś pomysł co może być powodem oprócz podejrzenia, że spaliła się dioda? Fakt jest taki, że audi od 2 miesiecy nie jezdziłem tylko ciagle służbowym, a tam ona gaśnie po odpaleniu silnika. więc w audi moze jest to normalne że się nie zapala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie ja co prawda rezać nie będe ale chetnie wpadnę do Was na rezo-spot :decayed:

pijaki...:polew::grin:

Od razu pijaki Artek tylko wypił 2 litry przez wekend:decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze na rezo-spota ciekawe konfigruracje sie tworza widze;)

dajcie znać jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie posiedzę na rezo-spocie ;) Dajcie znać.

Panowie dzięki za rady odnośnie mojego problemu ;) Akku nowe kupione i problem zniknął :banan:

Niestety musiałbym czekać do końca tygodnia na 85AH 800A, dlatego padło na ciut słabszy Varta Silver 77AH 780A :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna mam, jedz na szrot i kup z podnosnika szynb

:shock3: teraz to mnie zadziwiłeś,pasują? tylko czy będą chcieli sprzedać osobno czy całą wiązkę

siemka... WIŚNIA wtyki pasują od szyb na 200% bo takie ja mam od Krychy....mają tylko inną grubość kabli ale to pikuś.

ja oczywiście też jestem zainteresowany rezo-spotem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Panowie ja co prawda rezać nie będe ale chetnie wpadnę do Was na rezo-spot :decayed:

pijaki...:polew::grin:

Od razu pijaki Artek tylko wypił 2 litry przez wekend:decayed::decayed::decayed:

w sensie też się piszę na rezo-spot - też nie będę rezać :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba taniej mnie webasto wynioslo niz ten wentylator....

przestań bo nam sie koleżanka załamie :grin:

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

a tak w sumie to co ma nadmuch do ogrzewania? :whistling:

no teraz to same mądrale a jak się ciebie pytałam to nic mi nie powiedziałeś konkretnego :bicz: kupione założone i działa jestem zadowolona nie ma czym się załamywać może i było drogie ale w końcu jak to się mówi samochód to skarbonka trzeba było sobie odmówić kolejnej pary butów żeby było ciepło w dupkę :grin::grin::grin:........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...