Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Darek kup aku i bedziesz miał z głowy nie szukaj drugiego dna bo masz aku do d...py :decayed:

to jest urok diesla :grin:

a ten Twój to na bank nie jest od tego auta bo ten prąd rozruch jest coś niski :wink:

No dzisiaj wymienie aku. A ten rozruchowy u mnie jest podany w normie DIN -> odpowiada jakimś ~640A w normie EN (Tej powszechniej stosowanej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu u was pizga :kwasny:

Kiedy miałeś być chamie !!!? :grin: ja już po urlopie tygodniowym nici z chlania :decayed:

---------- Post dopisany at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ----------

BRY wieczor chyba :naughty:

dzień dobry powoli :grin:

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:44 ----------

Wera,ocipiałas ? :facepalm: za 800 ziko to bym ci gazowe zamontował :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba taniej mnie webasto wynioslo niz ten wentylator....

przestań bo nam sie koleżanka załamie :grin:

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

a tak w sumie to co ma nadmuch do ogrzewania? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kurna po to jes forum zeby pisac.... akurat kwestie wentylatora przerabialem i jak mi koles krzyknal za szczotki w aso 1200zl to upadlem..... bo niema czegos takiego jak szczotki tylko caly wentylator..... to pojezdzilem troche i kupilem za 20zl wymiana we wlanym zakresie... i smiga do dzis minus taki ze przez jakis czas glosniej chodzil bo szczotki musialy sie dotrzec..... ale to piez 1200 a 20zl.... chyba wszystko w temacie

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

to co tam bylo wymieniane nadmuch czy nagrzewnica? kurna 800 za nagrzewnice? to chyba z rozebraniem i zlozeniem calej deski ale bym tyle nie dal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy jak szefowa z baletów wróci :wink: i przy okazji pytanie gdzie nabyć poliftowe wtyczki do lamp przód tylko ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna mam, jedz na szrot i kup z podnosnika szynb

:shock3: teraz to mnie zadziwiłeś,pasują? tylko czy będą chcieli sprzedać osobno czy całą wiązkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jest tak ze jak uda Ci sie kupic wtyczki komplet do 30 zl to cena jest oki, i nie ma co szukac dalej, bo w aso piny + kostki to cos ok 100zl.... wtyczki od podnosnikow sa te same a jak chcesz na 100% sprawdzic to tak jak pisalem predzej mam jedna, mozemy zrobic spota 1 grudnie czy poprostu sie gdzies spotkac ale po 30 listopada i sobie ja przymierzysz.... i poszukasz drugiej....

---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

jezeli nie masz jeszcze ogarnietych lamp poliftowych i masz obawy przed cieciem blotnikow czy podlaczeniem nowych kostek to mam tak ustawiona robote ze caly grudzien mam wolne takze jak bys potrzebowal pomocy to pisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnij bez zażenowania, najlepszy mod jaki tylko można zrobić w przedlifcie :dance2:

Przemek jesli masz grudzień free, to ja się do Ciebie odezwę... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu ja pierwszy byłem :facepalm::grin: mam czarne bixy nie uzbrojone w domu u rodziców leżeć kończe remont w chacie i chce coś działac w czarnuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz Reniowi odpisalem na pw jak cos to z mojej strony nie ma problemu zeby spotkac sie w grudniu i ogarnac pewne rzeczy.... zalatwcie tylko miejsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...