Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok zna ktoś tą firmę lub użytkownika allegro bo potrzebuję kupić od niego parę rzeczy na znaczną kwotę i nie chciałbym wtopić kasy...

Informacje o użytkowniku phuheros - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przedmioty użytkownika phuheros - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

asortyment jak z dziupli :decayed:

Opublikowano

mnie niestety nie będzie wypadł mi wyjazd do Niemiec :(

Opublikowano

kto u nas ma niebieskie B6 w sedanie, 1.8T wersję USA? widziałem ostatnio w Fordonie z naklejką na klapie :whistling:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki za życzenia :decayed:

może Blondi modzi :naughty:

Opublikowano
kto u nas ma niebieskie B6 w sedanie, 1.8T wersję USA? widziałem ostatnio w Fordonie z naklejką na klapie :whistling:

Ostatnio wpuszczałem to auto na Nakielskiej, kierowcy nie kojarzę...

:hi:

Opublikowano

Witam.

Znacie jakiś speców od Audi?? Okolice Bydgoszczy, Torunia. Mam trochę problemów, chce rozwiać wątpliwości i doradzić fachowców.

Opublikowano
Jeszcze raz dzięki za życzenia :decayed:

może Blondi modzi :naughty:

Blondi widuję codziennie i to nie Jej samochód :whistling:

Opublikowano
Jeszcze raz dzięki za życzenia :decayed:

może Blondi modzi :naughty:

Blondi widuję codziennie i to nie Jej samochód :whistling:

ty to masz dobrze :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

przypominam o spocie 21.12.2013!! (SOBOTA) godz. 17

PARKING POD TESCO - BYDGOSZCZ

:decayed:

Opublikowano

przypominam o spocie 21.12.2013!! (SOBOTA) godz. 17

PARKING POD TESCO - BYDGOSZCZ

:decayed:

bede mam przepustke z domu do 18 wiec postaram sie byc nawet przed 17

bedzie jeszcze ktos??

Opublikowano

Witam wszystkich! Piszę, ponieważ szukam pomocy osoby, która posiada wiedzę na temat Audi A6 C5 2.8 Quattro + automat. Otóż upatrzyłem sobie takie auto w Bydgoszczy i chciałbym je obejrzeć. Sam nie wiem zbyt wiele nt. tego modelu, wiec chciałbym aby ktoś (oczywiście nie za darmo) pomógł mi przy oględzinach. Planowany termin to sobota wieczór, bądź niedziela przed południe. Są to jedyne terminy kiedy mam możliwość i bardzo żałuję, ponieważ ciężko będzie o dostęp do jakiegoś kanału, stacji kontroli czy mechanika. No ale może z kimś ogarniętym udałoby się. Pozdrawiam serdecznie!

Opublikowano

ja podjade, mam nadzieje ze jako jest to ostatni spot w tym roku frekfencja bedzie dosc dobra, powysylam jeszcze jutro pare sms-ow

Opublikowano

ja bede chyba ale firmowym bo czarnuch odpoczywa :facepalm: ile wysokości jest na wjeździe pod Tesco? :doh:

Opublikowano

co tu taka cisza?? bedzie ktoś poza Przemkiem i Wiśnią ??

Opublikowano

ja będę na 100% :decayed:

Opublikowano

ja tez będę

:P

Opublikowano

Ponawiam swoje wczorajsze zapytanie.

Mam jeszcze jeden problem: czy w bydgoszczy znalazlby sie ktos, kto udestepnilby w niedziele kanal/podnosik?

Opublikowano
:hi: siemanko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.