Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio całkiem nie po mojej myśli stałem się posiadaczem Passata B6 (bo poszukiwania ładnego quattro spełzły na niczym, więc wziąłem pewne auto od znajomych, a niestety nie był to władca pierścieni)

Moja propozycja jest taka.

Spotykamy się na torze kartingowym. Miejscowości możliwe są dwie - z wiadomych przyczyn Toruń lub Bydgoszcz.

Mamy dwie drużyny - Passat forum team vs A4 klub team ;)

Ujeżdżamy kartingi aż nam pyknie cały opłacony czas, po czym wspólnie wybieramy się na... gapienie się na nasze auta i macanie tego i owego (nie, nie damskie tyłki, tylko auta macamy).

Jak już wszyscy podpatrzą jakieś mody i koncepcje, można udać się na, jakże kochany przez nas, fastfood.

Zabawa na torze to czysta adrenalina i frajda - nie będzie podium ani lepszych i gorszych (wiem, wiem, i tak trzeba pokazać że audi jest lepsze).

W zależności od tego, skąd byłoby więcej zainteresowanych (NIE uznaję deklaracji typu może na 50% przyjadę, a może nie), zapadnie decyzja czy spotkanie miałoby się odbyć na torze pod tesco w Bydgoszczy, czy na kartodromie, czy na motoarenie w Toruniu.

Proponuję by osoba, która trochę ogarnia obecne tutaj towarzystwo, skontaktowała się ze mną telefonicznie (514-535-830) żebym miał z kim gadać, bo nie mam prawie żadnych numerów telefonów aktywnych tutaj userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

a) kartingi :good:

b)na spocie gadać o autach :co: ...ileż można człowieku :wink:...macać je...???........:blink:...... żeby porysować przez przypadek ??? :doh:....

c)fastfood :good:

d) wybranie miejscówki ...to decyzja wszystkich :wink:

e) :

- ja kilku tylko widziałem....do tego nie pamiętam ,czy byli trzeźwi....ja nie....(zlot w BT :D )

-ja nie zadzwonię ...... :grin::wink:

-jest tu taki jeden co wszystkich zna ....ale jakby zakochany ostatnio trochę więc chyba się nie nada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

-jest tu taki jeden co wszystkich zna ....ale jakby zakochany ostatnio trochę więc chyba się nie nada :decayed:

o kim mówisz? :eusathink:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio całkiem nie po mojej myśli stałem się posiadaczem Passata B6 (bo poszukiwania ładnego quattro spełzły na niczym, więc wziąłem pewne auto od znajomych, a niestety nie był to władca pierścieni)

Moja propozycja jest taka.

Spotykamy się na torze kartingowym. Miejscowości możliwe są dwie - z wiadomych przyczyn Toruń lub Bydgoszcz.

Mamy dwie drużyny - Passat forum team vs A4 klub team ;)

Ujeżdżamy kartingi aż nam pyknie cały opłacony czas, po czym wspólnie wybieramy się na... gapienie się na nasze auta i macanie tego i owego (nie, nie damskie tyłki, tylko auta macamy).

Jak już wszyscy podpatrzą jakieś mody i koncepcje, można udać się na, jakże kochany przez nas, fastfood.

Zabawa na torze to czysta adrenalina i frajda - nie będzie podium ani lepszych i gorszych (wiem, wiem, i tak trzeba pokazać że audi jest lepsze).

W zależności od tego, skąd byłoby więcej zainteresowanych (NIE uznaję deklaracji typu może na 50% przyjadę, a może nie), zapadnie decyzja czy spotkanie miałoby się odbyć na torze pod tesco w Bydgoszczy, czy na kartodromie, czy na motoarenie w Toruniu.

Proponuję by osoba, która trochę ogarnia obecne tutaj towarzystwo, skontaktowała się ze mną telefonicznie (514-535-830) żebym miał z kim gadać, bo nie mam prawie żadnych numerów telefonów aktywnych tutaj userów.

ustal termin z pasatami i bedziemy probowac cos kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post bezpośrednio nie wpisuje się w temat wątku ale myślę że korzyść może być dla obu stron. Mam nadzieje że to nikogo jakoś nie urazi, że tutaj to zamieściłem ale chciałbym dotrzeć do wszystkich potencjalnych zainteresowanych z forum.

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/szukam-ludzi-pracy-lubiacych-motoryzacje-317423/

Szukam osób chętnych do współpracy z kujawsko-pomorskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

-jest tu taki jeden co wszystkich zna ....ale jakby zakochany ostatnio trochę więc chyba się nie nada :decayed:

o kim mówisz? :eusathink:

:polew::polew::polew:

:decayed: ....jak to mówią ..."uderz w stół....." :decayed: ....

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: spokojnie, jeszcze ogarniam :wink: tylko zapierdziel nieziemski ostatnio przez uczelnię :thumbdown: co do spota w Toruniu to ja w weekendy odpadam z Torunia, jeżdżę codziennie Bydgoszcz - Toruń i w weekend chciałbym odpocząć od tej trasy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na tego typu pomysł i w sobotę/niedzielę jestem od 16:00 wolny :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, dla mnie Bydgoszcz w najbliższych miesiącach absolutnie odpada. Kartingi na motoarenie to swietna sprawa, zupelnie inne wrazenia niz te w bydg - powaznie, nie to zebym byl stronniczy ;D. wlasnie odpadl mi termin 14 i 15 marca.

Tomek, szkoda ze nie kupiles quattro :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam aż coś ustalicie mi odpowiada Bydgoszcz ale z największą przyjemnością odwiedzę Toruń, bo nie byłem tam od 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to weźcie udział w ankiecie dot. terminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka ankieta :) ja najszybciej na spot wpadne po 15 kwietnia:/ jak ogarne letni setup.... narazie znowu zalozylem male zimowki.... przez te zayebane opony w winterach..... wypolerowalem tylna kielichy przy amorkach, lekko nadkola sprzodu i yebla oslona na przegubie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: no widzę, że ankieta działa dodałem głos i wynik 50/50 :polew: ogólnie pomysł fajny podoba mi się i nie stawiam oporu jak w 80% spotów na których byłem, osobiście mi jest obojętne czy Bydgoszcz czy Toruń moje auto jak na razie odpala i jeździ więc jestem mobilny. Będę obserwował sobie dalej kapelusze i poczekam co z tego wyjdzie. Z tego co pamiętam ostatni spot był chyba w grudniu łącznie z motomaniakiem i też za dużo osób nie było więc czarno to widzę, ale pomysł fajny. To tak kilka słów ode mnie odnośnie tego co się w temacie dzieje :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jednak spamować potraficie :D

Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Oglądałem tor przy Motoarenie - wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz miejscówkę................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tu w gościach :wink::decayed:..........................

:polew:.....ale gut idea :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...