Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

eltom, podeslij mi do niego numer ;-)

ps. okazuje się że esa nawet na suchym ale odpowiednim asfalcie, to i na trójczynie leci bokiem jak ta lala :D. Ale trzeba ją tryzmać >4000-4500rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci sms. Tylko zanim zadzwonisz, to napisz sms, że masz nr ode mnie, bo jest tak zawalony, że nawet nie odbierze Twojego połączenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziwna sytuacja zdarzyła się w sobotę, kumpel wracał z włocławka i ktoś w srebrnym b6 sedan wyjeżdżał od panienki na dk10 i omało co nie wpadł mu pod naczepę. Tablice miał zdjęte ale wlepa klubowa była. Dzwonił do mnie zaraz po tym zdarzeniu bo chcąc uniknąć dzwona omało co nie wylądował w rowie. Kazał pozdrowić gagatka, oraz "proponował że po spotkaniu z panienką, żeby zabrał głowe ze sobą a nie zostawił jej w dekolcie". Oczywiście zaraz sprostowałem że to na 99% nikt od nas z ekipy bo nie kojarzę takiego samochodu. Pewnie ktoś przejazdem

Oczywiście użyłem tu jak najbardziej pieszczotliwych słów jakie udało mi się tu "wkleić" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziwna sytuacja zdarzyła się w sobotę, kumpel wracał z włocławka i ktoś w srebrnym b6 sedan wyjeżdżał od panienki na dk10 i omało co nie wpadł mu pod naczepę. Tablice miał zdjęte ale wlepa klubowa była. Dzwonił do mnie zaraz po tym zdarzeniu bo chcąc uniknąć dzwona omało co nie wylądował w rowie. Kazał pozdrowić gagatka, oraz "proponował że po spotkaniu z panienką, żeby zabrał głowe ze sobą a nie zostawił jej w dekolcie". Oczywiście zaraz sprostowałem że to na 99% nikt od nas z ekipy bo nie kojarzę takiego samochodu. Pewnie ktoś przejazdem

Oczywiście użyłem tu jak najbardziej pieszczotliwych słów jakie udało mi się tu "wkleić" :decayed:

heh, daj spokój, chlopak pewnie nie zdążył przekierować jeszcze myślenia do odpowiedniej "główki" ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko znacie kogoś w okolicach Bydgoszczy w miare blisko by naprawił wyświetlacz fis wolałbym podjechać do takiego kogoś bo sam to raczej kiepsko z wymontowaniem licznika :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Szukam kogoś z kompem i programem z naszych okolic do diagnozy pacjenta,BMW e81 seria 1 ,2010 rok.Może kogoś znacie lub polecacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...