Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze godzinę mamy ale na Łuczniczce czy pod Tesco?

1. jedrekx

2. dobis1

3. bula87

4. wkasza

5. ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. jedrekx
2. dobis1
3. bula87
4. wkasza
5. Taacz

6. ...

Opublikowano

Pany napiszcie dokładnie co i jak godz 17 to już raczej pewne ale Tesco czy łuczniczka wpiszę sie lub nie na liste w sobote bede pewny na 100% czy dam radę

Opublikowano

:bry:

podejrzewam, że lepiej pod Tesco, odrobinę cieplej - jeżeli można w ogóle powiedzieć, że gdzieś będzie cieplej :decayed: i przynajmniej oświetlone :naughty:

Opublikowano

Siema. Potrzebuję porady - jaki hotel polecacie w Toruniu? Copernicus, Filmar, B&B... ? A może w Bydgoszczy lepiej? Szukam czegoś w tamtych rejonach.

Opublikowano

w Bydgoszczy to Ci mogę polecić Pod Orłem i Słoneczny Młyn.. w Toruniu nie znam ;)


:siema:

Opublikowano

Pany napiszcie dokładnie co i jak godz 17 to już raczej pewne ale Tesco czy łuczniczka wpiszę sie lub nie na liste w sobote bede pewny na 100% czy dam radę

fakt napiszcie konkret :) niedz. mam zajętą niestety ale powinienem się wyrobić więc mogę się modnie spóźnić :)ale pierwszy spocik zaliczę i mam nadzieje, że nikt mnie nie wyrzuci :P

1. jedrekx

2. dobis1

3. bula87

4. wkasza

5. Taacz

6. mlody8891

7. ...

Opublikowano

:hi:

1. jedrekx
2. dobis1
3. bula87
4. wkasza
5. Taacz

6. mlody8891

7. ŁukaszA4

8. ...

Ktoś pytał wczesniej co się robi na spotach, hmm, rozmawia? :D Heh po prostu integracja ludzi z Kujawsko Pomorskiego, żeby nie być tylko anonimowym na naszym forum. A co z resztą jesli chodzi o spota? Artur, wisnia, eltom, przemek, gurban żyjecie? :wink:

A no i miejsce, na pewno Tesco, bynajmniej nie będzie nic na głowę padać, no chyba że ktoś ma inny pomysł? Co do godziny no to chyba pasuje, ja się dostosuje.

Edytowane przez ?ukaszA4

Opublikowano

Czy nie jechałem dziś przypadkiem obok kolegi Artura82 na nakielskiej w okolicach godziny 19:30? Auto robi wrażenie :) Pozdrawiam ;)

wysoce prawdopodobne...jechała taka audi w Twoim kolorze i ktoś się patrzył :)

1. jedrekx

2. dobis1

3. bula87

4. wkasza

5. Taacz

6. mlody8891

7. ŁukaszA4

8. Artur82

9. ....

Opublikowano

Powinienem być, ale młodej parowozem, bo bixy się jeszcze nie złożyły

Patykiem pisane

Opublikowano

1. jedrekx

2. dobis1

3. bula87

4. wkasza

5. Taacz

6. mlody8891

7. ŁukaszA4

8. Artur82

9. szewczyk91 - 50% jutro po 10 rano będę wiedział na 100% napisze jeszcze rano :-D


To napiszcie konkretnie na którą godzinkę spot :-)
Opublikowano

PRZYPOMINAM TESCO godz. 17:00

1. jedrekx
2. dobis1
3. bula87
4. wkasza
5. Taacz

6. mlody8891

7. ŁukaszA4

8. Artur82

9. ....

Opublikowano

:siema:

ja na 100% jestem ;)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

ja również na stówkę jestem... :)

Opublikowano

Dobra jestem na 100%

Opublikowano

Ja na 99% bo aktualnie siedzę w szpitalu bo moja Monika chyba złamała rękę

Opublikowano

Ja mam nadzieje, że nie wyśmiejeci stanu moje a4 ;)

Opublikowano

:bry: też będę ;)

Opublikowano

Ja na 99% bo aktualnie siedzę w szpitalu bo moja Monika chyba złamała rękę

trzymam kciuki żeby nie stało się nic poważnego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.