Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zna zna... to moja [emoji3] widziałem Cię już od ronda toruńskiego, pzdr.
ps. to nie jest S4 [emoji3]


Na Gołębiej też parę razy widziany, jak dłubałem przy swojej nawet chyba taki sam kolor masz jak moja ex
Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Witam,

doradzi ktoś miejsce, gdzie przyciemnię szyby najlepiej Świecie?

Opublikowano

http://www.folmar-bydgoszcz.pl/ ja polecam ich co prawda Bydgoszcz ale opłaca się jechać ;)

 

Edytowane przez Mateusz Wiśniewski

Opublikowano

od razu inaczej wygląda jak przyciemniłem...

Zdjęcie0192.jpg

Zdjęcie0194.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, m-nokian napisał:

Witam,

doradzi ktoś miejsce, gdzie przyciemnię szyby najlepiej Świecie?

Napisz do Karpatki od Nas, a na Facebooku wpisz sobie Karpatka Customs

Opublikowano
38 minut temu, Mateusz Wiśniewski napisał:

http://www.folmar-bydgoszcz.pl/ ja polecam ich co prawda Bydgoszcz ale opłaca się jechać ;)

 

Jaki koszt ? 

Opublikowano

Tył sam 350zl a z przodem 500zl ale zawsze idzie coś uhandlowac :-) ja akurat miałem przód i tył za 350 ale to poznajomości mojego brata. Długa historia ogółem :-)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:ma ktoś od nas z Torunia B7? Musiałbym coś sprawdzić u kogoś na aucie, a Toruń mi najbardziej po drodze :wink:

Opublikowano
Dnia 22.05.2017 o 22:09, Mateusz Wiśniewski napisał:

od razu inaczej wygląda jak przyciemniłem...

 

Kolego nie za ciemno ten przód? Ile procent zaciemnienia?

Zastanawiam się nad przodem ale delikatnie - boje się jednak trochę przeglądów i czepialskiej policji.

Dnia 22.05.2017 o 22:12, FroS-t napisał:

Napisz do Karpatki od Nas, a na Facebooku wpisz sobie Karpatka Customs

Dzięki FroS-t ale do Szczepanowa kawał drogi, a ja chciałbym coś na miejscu.

Opublikowano
12 godzin temu, m-nokian napisał:

Kolego nie za ciemno ten przód? Ile procent zaciemnienia?

Zastanawiam się nad przodem ale delikatnie - boje się jednak trochę przeglądów i czepialskiej policji.

Dzięki FroS-t ale do Szczepanowa kawał drogi, a ja chciałbym coś na miejscu.

w Świeciu to raczej tylko Rutkowski, ale jak chcesz to mogę podpytać gościa co u niego robi może fuszkę jakąś strzeli

Opublikowano
15 godzin temu, m-nokian napisał:

Kolego nie za ciemno ten przód? Ile procent zaciemnienia?

Zastanawiam się nad przodem ale delikatnie - boje się jednak trochę przeglądów i czepialskiej policji.

 

Niestety nie ma chyba takiej foli żeby przyciemnic przód zgodnie z przepisami a tym bardziej że szyby już oryginalnie nie mają 100% przepuszczalnosci. Ja mam przepuszczalność 31% powinno być 70% niestety jak policja ma przyrząd do sprawdzania szyb to dowodzik leci. Jeżdżę tak od stycznia wystarczy przestrzegać przepisów to wtedy policja nie łapie. Co do widoczności wieczorem w deszcz to ja widzę dobrze bo niektórzy na forum już się przyczepiali że brak bezpieczeństwa itp. Ale jak ktoś tak nie jeździł to niewie jak to jest. A i dodam jeszcze że to zależy jaki dzień i z jakiej strony patrzysz to wtedy może wydawać się na zdj że bardzo ciemne szybki są. 

Edytowane przez Mateusz Wiśniewski

Opublikowano

Dzięki chłopaki za rady.

Z ciekawości dzwoniłem do Karpatka Customs i chyba się przekonałem. Przyciemniają bezinwazyjnie i to w dobrych pieniądzach.

Mateusz na tych zdjęciach to jak byś miał 70% przyciemnienia :) ale faktycznie to może złudzenie.

Opublikowano

Witam Panowie
Znacie może kogos kto pomógłby w temacie montażu przedniego pdc ???
Oraz pakiet QQ1 wnętrza????



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, m-nokian napisał:

Dzięki chłopaki za rady.

Z ciekawości dzwoniłem do Karpatka Customs i chyba się przekonałem. Przyciemniają bezinwazyjnie i to w dobrych pieniądzach.

Mateusz na tych zdjęciach to jak byś miał 70% przyciemnienia :) ale faktycznie to może złudzenie.

Jak cenowo wychodzi ?

Opublikowano
Godzinę temu, m-nokian napisał:

Dzięki chłopaki za rady.

Z ciekawości dzwoniłem do Karpatka Customs i chyba się przekonałem. Przyciemniają bezinwazyjnie i to w dobrych pieniądzach.

;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.