Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

[emoji111]

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 31 minutes later
Witam [emoji3] 


Mijaliśmy się dzisiaj, tłusto modzisz[emoji106]

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi: orientuje się ktoś gdzie w Bydgoszczy lub okolicach znają się na naciąganiu opon ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Nie mogę zakładać tematów w dziale sprzedaży ale przynajmniej tu wrzucę moje ogłoszenie :D  

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-zderzak-usa-uszkodzony-CID5-IDlAbkY.html#98471bdac2

Edytowane przez wkasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakby cos Moje letnie opony na sprzedaż, dla przypomnienia: Vredestein Ultrac Vorti R 235/35/19, po jednym sezonie, cena 1850zł, dałem za nie 2600zł, ciagle założone na aucie......

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dancemacabre napisał:

W trakcie wymiany auta jesteś.? Jak można wiedzieć to pochwal się co chcesz Kupić? 

wczoraj sprzedałem moje B7 i teraz myślę o A6C6 w kombi bo b7 małe mi się wydaje i trochę głośne było i twardo a byłem się przejechać kilkoma A6 i komfort cisza no i jakiś motor 3.0D moc i ten automat co jest tam na prawdę jak dla mnie fajnie to wszystko z sobą współpracuje jedyne co myślę i mam dylemat to nad zawieszeniem czy brać normalne czy pneumatykę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kedo666 napisał:

wczoraj sprzedałem moje B7 i teraz myślę o A6C6 w kombi bo b7 małe mi się wydaje i trochę głośne było i twardo a byłem się przejechać kilkoma A6 i komfort cisza no i jakiś motor 3.0D moc i ten automat co jest tam na prawdę jak dla mnie fajnie to wszystko z sobą współpracuje jedyne co myślę i mam dylemat to nad zawieszeniem czy brać normalne czy pneumatykę  

Panie.. jak Twoje B7 Ci się wydawało twarde, gdzie Ty miałeś zwykły zawias to nie idź w A6.. będzie tak samo, albo jeszcze bardziej ;) moja A6tka jest na pneumatyce i jest twardsza na ustawieniu dynamic niż A5 było :decayed: niemniej i tak lubię a6tki.. chociaż wahałbym się między c6, a np. b8... tzn, ja się wahałem i wybrałem ostatecznie wtedy a5 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jedrekx napisał:

Panie.. jak Twoje B7 Ci się wydawało twarde, gdzie Ty miałeś zwykły zawias to nie idź w A6.. będzie tak samo, albo jeszcze bardziej ;) moja A6tka jest na pneumatyce i jest twardsza na ustawieniu dynamic niż A5 było :decayed: niemniej i tak lubię a6tki.. chociaż wahałbym się między c6, a np. b8... tzn, ja się wahałem i wybrałem ostatecznie wtedy a5 ;) 

no nie wiem miałem okazję przejechać kilkoma a6 to nie czułem nic normalnie wybierało nierówności super , fakt to takie trochę inne uczucie było bo ten ciężar robił tą różnice w tym aucie , w b7 niby nie było źle ale a6 dla mnie dużo lepszy wóz i te elementy wszystkie połączone razem dają taki efekt jaki oczekuje ;) , na pewno b8 odpada każda A4 już dla mnie za mała jest takie wrażenie odczuwam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...