Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ojj dawne czasy.. aż się łezka w oku kręci :decayed:

 

już chyba wszyscy z tamtych lat pozmieniali auta ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
W dniu 29.04.2019 o 11:58, jedrekx napisał:

ojj dawne czasy.. aż się łezka w oku kręci :decayed:

 

już chyba wszyscy z tamtych lat pozmieniali auta ;)

Ja nawet na krótki okres mojego życia zmieniłem nawet markę od tego pamiętnego zlotu z 2010, ale wróciłem na właściwy tor i już dalej jestem szczęśliwym użytkownikiem marki AUDI...

Chyba dopiero jak słoneczne dni zagoszczą na dłużej to będzie można liczyć na większe grono...

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Siema  !

Dawno mnie tu nie było ... trochę do nadrobienia mam :)

Opublikowano

Panowie,pytanie z innej beczki....poleci ktoś kogoś do montażu PDC i spolszczenia navi w a4 b8 2015

W Osielsku wołają 500 zł za navi i 1700zł za PDC przód.

Opublikowano
8 godzin temu, adamd69 napisał:

Panowie,pytanie z innej beczki....poleci ktoś kogoś do montażu PDC i spolszczenia navi w a4 b8 2015

W Osielsku wołają 500 zł za navi i 1700zł za PDC przód.

ja robiłem w Osielsku, co prawda troche taniej, ale to było 2 lata temu.

Opublikowano
W dniu 29.04.2019 o 11:06, Newman napisał:

małe przypomnienie jako to kiedyś było za czasów świetności :P

 

 

A tu jeszcze jeden filmik ode mnie :D

 

 

Edytowane przez Reniu

Opublikowano

Reniu .. Ty żyjesz!!!

nawet wyścigi na 1/16 mili były... zapomniałem o tym :D

Opublikowano

?

Opublikowano

✌️moja jeszcze na Włoskich rejkach,chyba mój pierwszy spot to był ?

Opublikowano
W dniu 16.05.2019 o 09:04, Newman napisał:

Reniu .. Ty żyjesz!!!

Hue.... ? Czasem wpadam tu zobaczyć co się dzieje.

Opublikowano

Jędrek, a Ty czym się teraz wozisz ze stajni oooo ? ;-). Ja wróciłem do wierności marce i typowi, niekoniecznie modelowi. 

Opublikowano

Cześć wszystkim, niedawno stałem się posiadaczem auta marki audi a4 b6 2001r 1.8t z tego co wiem avj ale ja się nie znam i dlatego jestem tu a pytań mam od groma ;) tak samo dużo jak tego co chciałbym zrobić w tym samochodzie. Fajnie wiedzieć że w Bydgoszczy i okolicach można się spotkać z ludźmi, którzy się na tym znają :)

jeszcze raz siema i do zobaczenia. 

Opublikowano
W dniu 16.05.2019 o 07:33, Reniu napisał:

 

A tu jeszcze jeden filmik ode mnie :D

 

 

 

20190602_203231.jpg

Opublikowano
W dniu 27.05.2019 o 19:28, winczako napisał:

Jędrek, a Ty czym się teraz wozisz ze stajni oooo ? ;-). Ja wróciłem do wierności marce i typowi, niekoniecznie modelowi. 

ciągle jeszcze A6 C7... i dodatkowo Q5 w nowej budzie jeszcze przez 2 miesiące ;) a Ty teraz S3?

Opublikowano

jest ktoś u nas w Bydgoszczy lub okolicach kto chciałby przejrzeć tę moją audiankę, może ktoś montował aux/bluetooth do radia, ten FIS chyba też mam zablokowany a z tego co czytałem mógłbym mieć odblokowany, chciałbym wiedzieć co muszę dokupić żeby w końcu cieszyć się tym samochodem w pełni. Ma ktoś trochę czasu? Myślę, że się dogadamy ;) 

Opublikowano
W dniu 7.06.2019 o 11:31, jedrekx napisał:

ciągle jeszcze A6 C7... i dodatkowo Q5 w nowej budzie jeszcze przez 2 miesiące ;) a Ty teraz S3?

tia... ;-). I jestem baaaardzo zadowolony. O dziwo nawet z rodziną na narty się zapakowałem zimą :-).

BTW. trzeba by się spotkać jakoś.

Edytowane przez winczako

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc "stara" i nowa gwardio :hi:fajnie by bylo zebrac sie i  jakis zlocik zrobic. Moze po wakacjach trzeba jakis termin ogarnac i zobaczyc sie na zywo. Jak ustalimy date duzo wczesniej to jest szansa ze wypali  :a4fan: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czołem Pany i Panewki, co wy na to że dziś na spontanie w Toruniu jakiś szybki spocik o 19?

Opublikowano

allo czy jest ktos w toruniu co ogarnia VCDS , potrzebuje pomocy 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.