Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ktos startuje z bydzi :)

Tak, będę o 13 czekał pod Łuczniczką.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ktos startuje z bydzi :)

Tak, będę o 13 czekał pod Łuczniczką.

:good:
Opublikowano

reniu wybrałbym sie nawet moim nowym bolidem ale nie chce odpalić :decayed: w pon idzie do mechaniora

Opublikowano
  • Autor

dropsone lampki bede zakładał u lakiernika bo baba przetarła mi cały boczek w aucie :naughty:

Opublikowano

dropsone lampki bede zakładał u lakiernika bo baba przetarła mi cały boczek w aucie :naughty:

oki ja zalatwilem sobie miejsce jeszcze tylko troche czasu musze wygospodarowac

Opublikowano

koledzy w związku z zaistniałą pogoda szału nie będzie dzis na spocie w toruniu, nawet nie bedzie sie chcialo wyjsc stac i pogadac! potem to mozna gdzies jechac posiedziec ale nie widządz swoich autek, w bydzi chociaz podziemne parkingi mają może w bydgoszcy dzis spocik zrobimy???!!!

Opublikowano

jestem na tak

Opublikowano

oki to do zobaczenia pod Łuczniczką

Opublikowano

NAS DZISIAJ NIE BĘDZIE AMELKA WYMIOTUJE OD SAMEGO RANA ;( POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY

Opublikowano

pod łuczniczką Panowie. PZDR

Opublikowano

jak coś będzie za tydzień to się pisze,,

Opublikowano

No pogoda dzisiaj była raczej hardcore'owa :decayed: Skład skromny ale jak zawsze zacny :good:

Pstryknąłem kilka fotek, niestety telefonem bo cyfrak znowu się na mnie wypiął :wallbash:

spot20090222001ox5.th.jpg spot20090222002ps9.th.jpg spot20090222003df8.th.jpg spot20090222004ya1.th.jpg spot20090222005tt8.th.jpg spot20090222006tk1.th.jpg spot20090222008ve4.th.jpg spot20090222009uy9.th.jpg

Jak koledzy droga powrotna do Torunia? :decayed::a4fan:

Opublikowano

;(

:good:

:good:

Opublikowano

d46d404a0ae71c41m.jpg ef61ced125e1f22em.jpg ec9e60bd5a8ddcb0m.jpg

no i powrot...

7c5ed9dc5bb6abd1m.jpg db00310d87e5450bm.jpg 3f7b051b9237f82em.jpg

Opublikowano

Widze że prędkość przelotowa była oszałamiająca :decayed: W tych warunkach to nie dziwne :good:

Opublikowano

Hejka... sorka ale nie moglem dzisiaj dotrzeć

Jestem troche kontuzjowany i nie moge sie za bardzo przemieszczac... napisalem do Remiego i majkiego :kwasny:

Widze ze pare nowych aut było... czy mnie wzrok nie myli?

p.s. brawa dla chlopaków z CT i okolic za determinacje...

Opublikowano

no koledzy fajne fotki, do torunia powrót byl spokojny a ja z dropsonem jeszcze wieczorem spotkalismy sie na parkingu reala gdzie troszke na sniegu szalalem, no newman spoko jest spocik skromny ale milo bylo znowu pogadac trzymaj sie i za 2 tygodnie meldujesz sie w toruniu!!

Opublikowano
http://www.youtube.com/watch?v=bhKP-O75Fjc niestety tylko telefon ijeszcze bateria padla.... ktos wie kto to? bo ja wiem...
Fajny placyk tam macie :decayed:

majki77 :good: szkoda że nie 4 buty :a4fan:

Opublikowano

RENIU ZGADLES!!! TO MAJKI WYGRALE DARMOWE PRZEWÓZKI MOJĄ AUDICZKĄ!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.