Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bedzie ladna pogoda to znowu wyladujemy pewnie z majkim i binkiem w koronowie na grilu :gwizdanie: . wiec kto sie pisze na niedziele o ile bedzie slonecznie :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj jadę na Ukrainę. Ciekawe, czy pozwolą mi wrócić moją bryką... :mysli:

Opublikowano

Znowo Koronowo? :thumbdown:

Erea1... załóż stalówki i przybródź ją trochę ;)

Opublikowano

jaa się walnołem z tą niedzielą :wallbash: :

zjeżdżam dopiero w następną,,

Opublikowano

ktos sie pisze dzis na spocik???[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:14_________________________________________________

Znowo Koronowo? :thumbdown:

reniu! nie znowu koronowo tylko gdy nie ma spotów audi bo klubowicze są leniwi i ciagle maja jakies wymówki to jedziemy sobie tam, ja nawet nie podaje zadnych propozycji terminów bo moge podjechac od poniedzialku do niedzieli od 17 do 22, a na koronowo jezdzimy bo lubimy i nie marudzimy ze to ze sramto, pozdrowionka dla aktywnych klubowiczów! :tongue4:

:polew:

Erea1... załóż stalówki i przybródź ją trochę ;)

Opublikowano

Kto dzisiaj pisze sie na spocik ? moze poszlibysmy na kręgle albo bilard ,dart w galerii pomorskiej :hi: majki z binkiem podjada prawdopodobnie ok. 15 wiec toche tam zabawimy a pozniej jakies jedzonko. KTO SIE PISZE !!![br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:33_________________________________________________Majki dla Ciebie

ab27971ea907ae06m.jpg 3d86068f64963756m.jpg 37a25c2848fd6009m.jpg

Opublikowano
reniu! nie znowu koronowo tylko gdy nie ma spotów audi bo klubowicze są leniwi i ciagle maja jakies wymówki to jedziemy sobie tam, ja nawet nie podaje zadnych propozycji terminów bo moge podjechac od poniedzialku do niedzieli od 17 do 22, a na koronowo jezdzimy bo lubimy i nie marudzimy ze to ze sramto, pozdrowionka dla aktywnych klubowiczów! :tongue4:

Spoko majki, nie denerwuj się :> Kto może i komu pasuje ten śmiga, mi ten pomysł sie nie spodabał i tylko wyraziłem swoją opinię.

Odnośnie spotu to chętnie bym podjechał gdzieś w środę, mogę nawet myknąć do Torunia. Ktoś jeszcze jest chętny na spotkanie?

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

Kurde myślałem, że ktoś reflektuje na spota jutro a tu reklama :decayed:

Opublikowano

Kurde myślałem, że ktoś reflektuje na spota jutro a tu reklama :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Kto dzisiaj pisze sie na spocik ? moze poszlibysmy na kręgle albo bilard ,dart w galerii pomorskiej :hi: majki z binkiem podjada prawdopodobnie ok. 15 wiec toche tam zabawimy a pozniej jakies jedzonko. KTO SIE PISZE !!![br]Dopisany: 17 Maj 2009, 10:33_________________________________________________Majki dla Ciebie

ab27971ea907ae06m.jpg 3d86068f64963756m.jpg 37a25c2848fd6009m.jpg

dzieki za fotki rafi, a dokladnie zonce twojej niedzielny spocik znowu zaliczony [br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:47_________________________________________________

reniu! nie znowu koronowo tylko gdy nie ma spotów audi bo klubowicze są leniwi i ciagle maja jakies wymówki to jedziemy sobie tam, ja nawet nie podaje zadnych propozycji terminów bo moge podjechac od poniedzialku do niedzieli od 17 do 22, a na koronowo jezdzimy bo lubimy i nie marudzimy ze to ze sramto, pozdrowionka dla aktywnych klubowiczów! :tongue4:

Spoko majki, nie denerwuj się :> Kto może i komu pasuje ten śmiga, mi ten pomysł sie nie spodabał i tylko wyraziłem swoją opinię.

Odnośnie spotu to chętnie bym podjechał gdzieś w środę, mogę nawet myknąć do Torunia. Ktoś jeszcze jest chętny na spotkanie?

akurat jutro Reniu do bydzi nie moge podjechac ale mysle ze o 20 w toruniu mozna sie na bajerke spotkac, zapraszam moze ktos jeszcze jest chetny na wieczorny spocik w pieknym toruniu, pogoda ma byc ladna, pozdro

Opublikowano

No i fajno. Chetnie podjadę pogadać po dłuższej przerwie :good:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 22:05_________________________________________________[br]

Będzie ktoś jeszcze jechał dzisiaj do Torunia?

Opublikowano

ja w sumie moge podjechac bo w niedziele ide do pracy

[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 16:11_________________________________________________ekipa na dzisiaj NA SPOT W TORUNIU O GODZ.20.00

-RENIU

-RAFI

-MAJKI

-BINEK

-CZAREK

-MARCIN

......

......

Opublikowano

Super! O 19 spotkamy się pod Łuczniczką, poczekamy aż ludzkość się zbierze i ok 19.15 ruszamy :a4fan:

Opublikowano

widze za wieksz ilosc osob sie dzisiaj zdeklarowala, oby tak dalej, ja wracam 29/05 i napewno podjade na jakis spocik juz naprawionym autem

Opublikowano

http://picasaweb.google.com/djbinek

fotki z after party, po spocie, pod stadionem Apatora. Nie obecni - jednym słowem: żałujcie :)

c4fd3299599236e9.jpg

Opublikowano

Spocik udany, było bardzo miło. Do nastepnego razu :hi:

spot20090520001.th.jpg spot20090520002.th.jpg spot20090520003.th.jpg spot20090520004.th.jpg spot20090520005.th.jpg spot20090520006.th.jpg spot20090520008.th.jpg spot20090520010.th.jpg spot20090520011.th.jpg spot20090520012.th.jpg spot20090520014.th.jpg spot20090520015.th.jpg spot20090520016.th.jpg spot20090520017.th.jpg spot20090520018.th.jpg

No a w drodze powrotnej dopadło mnie voodoo... mleko przelewało się przez drogę :blink:

spot20090520019.th.jpg spot20090520020.th.jpg

[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:11_________________________________________________No i na koniec krótki filmik:

http://www.sendspace.pl/file/l2iu2XgN/

Opublikowano

pozazdroscic! :angry: binek i majki wuja wraca 10 czerwca wiec na bank jakis spocik trzeba zmatowac! :mysli:

Opublikowano
d10ded47c7601966m.jpg 5fc3303ba9869135m.jpg 5f42ff847bb5a8b1m.jpg 96263897ff37dc40m.jpg e93d6eff890d7b50m.jpg 96f91fcae525f496m.jpg
Opublikowano

kto to byl ta audica ze znaczkiem na boku? bo juz widzialem ja pare razy w toruniu i tez widzialem ze ze kolega obczaja a4, kiedys tez widzialem ja na spocie hond kolo netto chcialem podjechac ale sie spieszylem, fajnie ze sa jakioes nowe auta i jest nas coraz wiecej pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.