Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

głos oddany :)

Kurcze spot w Toruniu a mnie nie było.

Kiedy następny ??

głos oddany :)

Kurcze spot w Toruniu a mnie nie było.

Kiedy następny ??

siemanko kolego widze zainterasowanie, nie byles tu nigdy, chetnie poznamy nowego klubowicza, pozdrawiam :good:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 17:23_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67d79749699ff5eb.html

Witam oczywiście wszystkich - faktycznie jeszcze się nie przywitałem (znają mnie raczej z "zakupu kontrolowanego"), nie było mnie bo od niedawna poznałem uroki tej marki samochodu. Na razie nie mam się czym pochwalić bo jeszcze w nim nic ciekawego nie robiłem choć plany są. Miło by było jak bym się spotkał z Wami na jakimś spocie.

Nie jest istotne czy jest się czym pochewalić czy ma się serię, ważne jest upodobanie do marki a na zlotach/spotkaniach przyjazna atmosfera. Zapraszamy na spotkanie :good:

DZIĘKI WSZYSTKIM KLUBOWICZOM ZA ODDANIE GŁOSU NA MNIE :hi: A KTO JESZCZE NIE ODDAŁ WIĘC ZAPRASZAM

986ec336f27d5fcd.jpg

Pozdro dla Binka, Rafiego z żonką oraz klubowiczów :) zdjęcie finałowe na zakończenie środowego spotu w toruniu[br]

JAKIE TU JEST ZAINTERESOWANIE SPOTAMI, CZASAMI TO CZŁOWIEK NIE NADĄŻA CZYTAC, PANOWIE PO KOLEI PISZCIE!!! ŻENADA!!!

No to powtórzę się... środa godz. 20. Tym razem Bydgoszcz :hi:

Ktoś jest chętny?

No ładna ekipa od Was się szykuje na sobotę w Pile .... :naughty: potem będą zapisy na konkurencję na Lotnisku ... ale to damy znać jak już listy będą uporządkowane ... :good:

na ja akurat w tę srode nie dam rady podjechac do bdzi,rafi jest za toruniem, binek pewnie też, zreszta z calym szacunkiem dla bydzi, w toruniu moze byc wieksza frekwencja, zapraszam, oby pogoda sie nie popsula cos wiatr sie zmaga i moze cos przywiac

[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:06_________________________________________________rafi dzis do 21 jest w pracy to napewno cos napisze jak wróci, pozdro

jak by cos sie w weekend szykowalo to ja jestem chetny :cool1: ewentualnie nastepna sieroda chyba tez bedzie mi pasowala, auto juz zrobione i moze uda mi sie ogarnac do niedzieli nowe kola, majki jak cos to mozemy podlaczyc kompa bo cos chciales skasowac pozdrawiam i do zobaczenia :cool1:

No tak, kibicem nie jestem ale google przypomniało odpowiednią winietką :gwizdanie:

W takim razie będziemy myśleć o innym terminie.

spoko ziom, zrobimy jakąś ustawkę niedługo i bajerke zarzucimy,inspekcja świeci aż w oczy razi :cool1::polew: także skasujesz skoro nalegasz, pozdrawiam serdecznie. :good:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:27_________________________________________________acha, i żeby nie było! FC BARCELONA jest wielka :good: i mistrz jest też tylko jeden, mam nadzieje ze nie bede musiał nikomu tego tłumaczyc :polew:, tymbardziej ręcznie!!! :mysli: pozdro!!!