Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cytat: komar865 Dzisiaj o 15:28

szkoda ze nie mialem czasu majki licze na spontan spot w srode wieczorkiem

mówisz i masz komar ŚRODA SPONTAN SPOT GODZ. 19.00 MOTOARENA W TORUNIU, specjalnie dla ciebie go organizuję na pożegnalne pogaduchy

KOMAR BYWA ŻADKO ALE TO MÓJ CZŁOWIEK JEST PANOWIE TAKŻE ZAPRASZAM POD MOTOARENĘ

RAFI

MAJKI

BINEK

może DROPSON

...?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi się nie uda ;(

Z dobrych informacji przyjechał brat z Wawy i przywiózł felunek :dance:

Opublikowano

RAFI

MAJKI

BINEK

może DROPSON

KOMAR!!!!!!!!!!!!! :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 10:21_________________________________________________DROPSON slyszalem ze masz kompa i vaga wzial bys? jak bedziesz oczywiscie :cool1:

Opublikowano

a co chcesz sprawdzic?

Opublikowano

ciśnienie w oponach :>

Opublikowano

tak kuknac moze pograc w weza na mapach zaplonow! :evil:

Opublikowano

:cwaniak1:

Opublikowano

spocik choc krotki to rzeczowy, no i jakie tematy :shocked::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

spot spontan zaliczony :) dropson :good:

Opublikowano

spocik choc krotki to rzeczowy, no i jakie tematy :shocked::evil: :evil: :evil:

noo! tematy rozwinęlismy ciekawe przez moment z rafim i komarem :>[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:34_________________________________________________

dzis nie ma fotek ze spontan spotu,sa tylko filmiki zemna w roli głównej :polew: zorganizowałem spocik dla komara a tu sabotaż jakiś :thumbdown: POZDRO DLA RESZTY KLUBOWICZÓW :good:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________

Mi się nie uda ;(

Z dobrych informacji przyjechał brat z Wawy i przywiózł felunek :dance:

no reniu czekamy na fotki kółek, chyba że w weekend jakis spocik i osobiście się pochwalisz :gwizdanie: POZDRAWIAM

Opublikowano

ło kurde... kapeć na zlocie... to sie rzadko zdarza

Opublikowano

ło kurde... kapeć na zlocie... to sie rzadko zdarza

życie Daras, takie rzeczy sie zdarzają :polew: no, ale nie jestem miękim ... robiony i na momencie ogarnęłem sytuacje, pozdrawiam :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________

spocik choc krotki to rzeczowy, no i jakie tematy :shocked::evil: :evil: :evil:

noo! tematy rozwinęlismy ciekawe przez moment z rafim i komarem :>[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:34_________________________________________________

dzis nie ma fotek ze spontan spotu,sa tylko filmiki zemna w roli głównej :polew: zorganizowałem spocik dla komara a tu sabotaż jakiś :thumbdown: POZDRO DLA RESZTY KLUBOWICZÓW :good:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________

Mi się nie uda ;(

Z dobrych informacji przyjechał brat z Wawy i przywiózł felunek :dance:

no reniu czekamy na fotki kółek, chyba że w weekend jakis spocik i osobiście się pochwalisz :gwizdanie: POZDRAWIAM

CZEKAM NA PROPOZYCJE WEEKENDOWEGO SPOTU W TORUNIU, SOBOTA BĄDŹ NIEDZIELA,I MAM NADZIEJE ŻE WSZYSCY JUZ MNIE ZNAJĄ I WIEDZĄ ŻE NIE MA PROBLEMU Z ODLEGŁOSCIĄ, TORUŃ JEST OPTYMALNY DLA KOLEGÓW Z GRUDZIADZA, WŁOCŁAWKA I BYDGOSZCZY, ZRESZTĄ CO TU POLEMIZOWAĆ,AUDI KUPUJESZ NA JEŻDZENIE TANKUJESZ, CHYBA ŻE KOGOS KRYZYS DOTKNĄŁ :polew:

Opublikowano

No piźniem na spota... będzie spox... Zrobimy jazdeczkę aż miło :D

Opublikowano

Rafi, podeslij filmik z mojego rajdu

Opublikowano

Witam Panowie i Panie :) zaworek EGR wymieniony niestety nie udało mi się dotrzeć na spontana :(

Co jest najgorsze że na pewno nie będę mógł być teraz bo wyjeżdżam.

Opublikowano

a my dzisiaj ze strobo mielismy mega sponton zlot na wyzynach

spotkalismy sie po prostu na ulicy

zjechalismy i pogadalismy troche... pozniej jeszcze sie pojawil kumpel stroba... a3'ką

i jakis koles sie pojawil A4 ale w sumie przez przypadek.. bo chyba sie zgubił w miescie :>

Opublikowano

Rafi, podeslij filmik z mojego rajdu

nie nagrywałem twojego rajdu

Opublikowano
  • Autor

dziś po zabiegu - kąt wtrysku ustawiony,nowa plecionka,wywalony kat,auto ożyło i rwie siędo pracy :good:

Opublikowano

Rafi, podeslij filmik z mojego rajdu

nie nagrywałem twojego rajdu

mojego rajda tez nikt nie nagral :confused4: a chodzi o to zeby bylo milo! :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.