Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sk***ysyństwo nie zna granic...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

teraz wszyscy złodzieje i lumpstwo ze śródmieścia przeprowadziło sie do fordonu, gadałem z gliniarzem auta giną z parkingów i dużo dewastacjii/radia,koła itp/ :disgust:

Opublikowano
:confused4: powodzenia audi nie kradna tak jak passaty;p
Opublikowano

okopali mi go na bajce pod delikatesami francuskimi..

Podobno było tam starci paru młodych gniewnych ochlapusów.jak bylem na komisariacie to gościu powiedział ze paru spisali,ale marne szanse na to ze kogoś złapią.

Na razie czekam na znak,sygnał co do podejrzeń o policji..pościłem też zapytanie na osiedle do młodych,oni zawsze coś usłyszą i wiedza co się dzieje na kwadracie.Zawsze ktoś się pochwali.A wtedy to ja sam się tym zajmę :).

Opublikowano

:OMG:

mam nadzieje ze ich złapią...

Opublikowano
:) powinno dojsc paru nowych kilka osob zawwiadomilem na swiatlach ...;p ale kude ciezko wiekszosc to tacy ok 45 lat;d ehe no i na glinkach zaprosilem najnowsza a4 ale gosciu jakis bizmesmen;d
Opublikowano

teraz zlocik w srode w bydzi :) pamietajmy zmieniony czas na 19.00!!!!

Opublikowano

Filip sprzedajesz auto? W podpisie widzę fotkę z otomoto :mysli:

Opublikowano

to chyba nie filipa chyba ze zalozyl sobie kseny ze spryskiwaczami w zderzaku :gwizdanie:

Opublikowano

Racja, pełen polift a ja patrzyłem tylko na miniaturkę zamiast kliknąć :kox:

Był ktoś na Łucznice na Tuning Show?

Opublikowano

ja nie bylem czasu nie bylo...

Panowie help wsadzili mnie http://prisonwars.pl/26592/ :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 12:06_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 12:07_________________________________________________http://www.a4club.eu/index.php?action=dlattach;attach=432;type=avatar

moze i to fajnie wyglada ale roche przypal;d[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 15:13_________________________________________________kto y nie mogl odebrac od mechanika z 3 maja i podrzucic na szwederko;p[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 15:16_________________________________________________dajcie zna cna kom

Opublikowano

Na pewno miał być taki adres? :gwizdanie:

Opublikowano

Ts18X09r.jpg tez chce taki kto by to zrobil??to jak tlumik da rade to i lampy przedne tez:) :gwizdanie:

Mamy nowego członka klubu

Opublikowano

członek... to brzmi dumnie! ;]

Opublikowano

oj bartek ja wiem ze ty masz swojego członka:P

Opublikowano

podgladales?! ;]]]

Opublikowano

Witam kolegów oświadczam że autko nareście zrobione już sie nie dławi i ma pełną moc wiec za tydzień widzimy sie w toruniu

pozdrawiam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.