Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ale co kolego sie tak spinasz?Myslisz ze kazdy na tym forum ma obcykane gdzie robią ecu od abs-u?Jakbys spytał gdzie mozna opony zmienic albo inne rzeczy to by Ci ktos z pewnoscia odpisał...ALe nie kazdy naprawia ABS i nie wie nawet gdzie takie rzeczy robią.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olorob2 Petara ma rację. Nie odczekałeś nawet 24h a już nam pierdolnąłeś elaborat jacy to niewychowani jesteśmy. Daj troszkę czasu, napisz też swoje pytanie w dziale ogólnym i czekaj na odpowiedź. Obrażaniem innych jej na pewno nie przyspieszysz. Jak widzisz Twoje pytanie przeczytało tu pięć osób na krzyż i pech, że nikt nie zna na nie odpowiedzi.

Mam nadzieję, że poczułeś się konstruktywnie skrytykowany i następnym razem Twoimi opiniami pokieruje logika a nie emocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi olorob2

chyba troszeczke się pospieszyłeś z tą oceną.

Jestem pewny, że gdyby ktoś znał odpowiedź na Twoje pytanie na pewno by Tobie pomógł.

Osobiście to na Twoim miejscu od razu skierowałbym się z pytaniem na fora techniczne - tam zagląda dużo więcej osób i to z całej Polski i nie tylko.

Ja nie udzielam sie i nie odpowiadam jak nie znam sie na czymś. Twój problem widziałem jednak nie znam nikogo kto mógłby pomóc. A czytanie odpowiedzi w stylu "nie wiem", "nie mam pojęcia" albo "jedź do ASO " chyba Ciebie nie interesuje i nie jest zbyt konstruktywne...

Na koniec słówko odnośnie fragmentu z "nowy nabytek S4 b6". Jakby to było 1.6 w gazie z 94 roku to tak samo byśmy Ciebie chętnie widzieli na spocie bo zależy nam na fajnej grupie i myślę ze taka teraz jest

Reasumując radzę spróbować poszukać pomocy na forach technicznych a i tak zapraszamy na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hbd ---Cofni sie pore stron do tyly i wtedy zaczni pisac i mi mowic ze nie odczekalem nawe 24 godz.A sie pienie.

Bo to juz 2 raz tak tak moja prozba zostala bez odp.

hbd----Czy ty potrafisz czytac ze zrozumieniem bo mi sie wydaje ze nie////czy ja tu kogos obrazilem////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze istniejecie tylko dla siebie samych jak egoisci i gdy ktos potrzeboje pomocy np. zada pytanie na forum Kuj-Pom. to pozostaje to bez odp i dalej ciagniecie swoj mleczny tem spalania.Gdy ja pochodze z Bydgoszczy to mam pisac na forum ogolnym czy na grupie z forum z swego regionu.

Ale gdy jakis czasz temu napisalem i pokazalem swoj nowy nabyteek S4 b6 to odrazu byly odp. bym tylko jak bede w Polsce zebym tylko wpadl na waszego spota.ale widze po co jak was nic innego nie interesoje jak tylko auto,a nie osoba ktora aktualnie potrzeboje pomocy w pewnej sprawie.

Z Gory Wam Bardzo Dziekuje.

Z Twojej powyższej wypowiedzi można wywnioskować,iż uważasz nas ogólnikowo za egoistów.A jak kto to odbierze to indywidualna sprawa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.moze ktos wie gdzie w rejonie bydgoszczy naprawiaja ECU od ABS-u,prosze o odp.

Widac ze istniejecie tylko dla siebie samych jak egoisci i gdy ktos potrzeboje pomocy np. zada pytanie na forum Kuj-Pom. to pozostaje to bez odp i dalej ciagniecie swoj mleczny tem spalania.Gdy ja pochodze z Bydgoszczy to mam pisac na forum ogolnym czy na grupie z forum z swego regionu.

Ale gdy jakis czasz temu napisalem i pokazalem swoj nowy nabyteek S4 b6 to odrazu byly odp. bym tylko jak bede w Polsce zebym tylko wpadl na waszego spota.ale widze po co jak was nic innego nie interesoje jak tylko auto,a nie osoba ktora aktualnie potrzeboje pomocy w pewnej sprawie.

Z Gory Wam Bardzo Dziekuje.

olorob no wg mnie między 08.11.2009 17:46 a 09.11.2009 16:03 minęło mniej czasu niż 24 h, przynajmniej w mojej strefie czasowej. To w kwestii statystycznej.

W kwestii zasadniczej obraziłeś mnie nazywając mnie egoistą zupełnie bez podstaw. Jak jeszcze się wpieniasz mimo podanych tu przeze mnie faktów, to już Twój problem.

Przykro mi tylko, że tak zaczynasz znajomość z nasza malutką społecznością, bo jak do tej pory chyba nikt nie miał takiego wejścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci tylko kolego pomoc z Ledami bądz głośnikami :polew: Trochę nas uraziłeś swoja opinia to ze masz s4 b6 to nie zmienia faktu ze jesteś super fajny czy tez do niczego byś miał 80 90 tez by to nie miało znaczenia.Tez mogę się pochwalić mam a4 b5 avant 99 i nie świece ze mam najmłodszą :naughty: i jak wyżej pisano i byś cofnął się parę stron do tylu to każdy sobie pomaga jeśli coś wie a szkoda zapełniać serw pisząc:

- nie wiemy

a byś odpisał:

-aha dzięki :wallbash:

Od tego jest dział techniczny bądź warsztat zrób to sam :cool1:

jednakże przykro było nazwać nas egoistami bo nie wiesz jak jest na spotach i jakie jest zachowanie.Zacznij przyjeżdżać i wtedy można podzwonić pod pytać

A co do czytania z zrozumieniem zobacz ortografie.

Zapraszam na spota :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz chcialem was pogodzic ale widze ze andrzejkowy temat was uspokoił :polew: a tak wogole jak ktos cos ma do mnie to zapraszam :evil::polew::tongue4::cool1: mi np moje audi 2.8 V6 umarło z lekka i nieubolewam na forum :mysli: jezdze golfem 2 i mam wyje..... na wszystko. życie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILIP! A JAKBYM CIE TAK DO TORUNIA ZAPROSIŁ NA ANDRZEJKOWE SPOTKANIE KLUBU A4 :mysli: hmm... TO BYLO NIEPOTRZEBNE, ZAPOMNIALEM :polew: ŻE TY Z BYDZI JESTEŚ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...