Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

A felipe.avant jak się nie targuje,lub planuje jak tu drzwi z błotnikiem przytrzeć to do chlania namawia :)

Majki77,a co ci sie w twoim 1.1 popsuło??

przestał palic na 2 gary, te same wciąż nie palą a na kompie nic nie wykazuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jutro się szykujecie? Ostatnio spot miał mała obsadę osobową, to teraz wychodzi że powinno być nas więcej. Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak cenowo, ale możesz zadzwonić do Jaan na Jagiellońskiej, oprócz tego coś jest naprzeciwko Galerii Pomorskiej... Nigdy szyb w samochodzie nie wymieniałem, więc inaczej nie pomogę. Wiem tylko, że te 2 punkty są na pewno.

BTW. od czego pękła? Tak po prostu? :shocked: Czy miałeś jakiś odprysk i poszło?

Edit. Jeszcze jakaś "Corwetta" jest na gołębiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek4don jak bedziesz wymienial szybe to mozesz sie zapytac jak cenowo wygloda "polerowanie szyby przedniej" niewiem czy tak to sie nazywa ale chodzi mi o usuniecie deliktnych rysek na szybie, byl bym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tylną w avancie też możesz zapytać :hi: Zapytaj czy gościu jako fachowiec uważa to za dobry pomysł.

Ogólnie na temat polerowania zdania są podzielone i wielokrotnie słyszałem, że najlepszym sposobem na porysowną szybę jest... jej wymiana :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem kamyszkiem ostatnio i teraz zaczyna iść dalej :kwasny:

Rafi kupiłem ten korek niby ale to i tak jest lipa wiesz ;/ coś nie tak wogle z tym układem. Niemam jak sprawdzic czy w moim typie silnika musi woda wyleciec do góry jak sie nagrzeje do 90C, widzisz ty masz troszke inny i tylko powietrze syczy a u mnie plyn caly wywala :wallbash: hmmmm[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 16:55_________________________________________________A jak ze spotem na jutro?? jakieś plany konkretne ???? można by się zgadać troszke szybciej, może jakies foty konkretne porobić. Kto wogle chętny na jutro???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie bedzie close moze jakis spontan pizza badz cos podobnego to powinno byc otwarte;d

ps.Problem zalozylem sprzecik i wpadla mi podkladeczka do srodka do glosnika moze ktos wie jak mozna to wyciagnac badz nie wiem bo k**wa jak idze bas podkladke podbija i magnes ja przyciaga i sie wkorwilem;/ moze ktos wie gdzie mozna wymienic membrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folglass to firma mojego znajomego, mogę go polecić

a tak BTW ja możliwe, że jutro nie dotrę bo pewna pani ze Żnina, na moim osiedlu, mi dziś wymusiła i moje auto.. no cóż idzie do Konara na wymianę maski i zderzaka... ona do kasacji... jeszcze jeb*ny policjant wmawiał mi, że zapierd*lałem, a miałem na liczniku pomiędzy 50-55 km/h. Także możliwe, że przyjadę ale niczego nie obiecuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak coś to się odezwę.. ale da się nim jeździć także postaram się jakoś podjechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto po mnie przyjedzie, ja tez bez autka :gwizdanie: teraz sie okaze jak poznaje sie prawdziwych przyjaciół w biedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na jutro jednak sprawę godziny musimy ustalić dzisiaj, ew jutro do południa, bo śmigam na imprezę rodzinną i muszę wiedzieć o której mam się wyrwać.

Jędras mało przyjemnie ;(

[edytka]

W kwestii ładnych fot to za dnia się ja nie wyrobię, a ciemno zaczyna się robić od 15 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak z nienacka...

Majki77...ty masz gaz,może ci się gniazda kończą,zawory nie maja regulacji i wszystko idzie w piz....du..nie wiem co i jak..tak tylko strzelam..jak komp nie pokazuje to musi być mechaniczne cuś..

Tomek4don ...w żadnym silniku układ chłodzenia niema prawa wywalać wody.Jak wywala to znaczy ze jest coś jest nie tak.

Pozdrawiam i do zobaczenia w sierode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...