Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie :) Do Irlandii jadę audikiem, jeden ziomek był napalony ale coś tam coś tam. 14.07 mam prom, więc niedługo pożegnanie zrobię :P To jak jest z tymi dystansami? Czytam na forum ,że niby mniejsze niż 17mm nie pasują, no i mam oryginalne felgi więc pierścienie centrujące są chyba zbędne? Kto się bawił tym? Może Reniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie bawilem :)

Jesli masz ori fele to nie potrzebujesz zadnych pierscieni centrujacych...

kuopujesz tylko dystanse do felgi o otworze centrujacym 66,1mm (taki jest w A4 B5), musisz sobie wybrac ile chcesz odsunac kolo od piasty (podaj jakie masz fele i jakie opony) to Ci wybiore dystanse :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Do Irlandii jadę audikiem, jeden ziomek był napalony ale coś tam coś tam. 14.07 mam prom, więc niedługo pożegnanie zrobię :P To jak jest z tymi dystansami? Czytam na forum ,że niby mniejsze niż 17mm nie pasują, no i mam oryginalne felgi więc pierścienie centrujące są chyba zbędne? Kto się bawił tym? Może Reniu?

Nie ja się nie bawiłem, bo u mnie nic nie ociera. Ciekawe, bo masz takie same obręcze, niby taką samą wysokość sprężyn (-35) więc może winą są tu amorki że bardziej dobija? :mysli: Moje są o skróconym skoku (-25) i nie zdarzyło się jeszcze bym gdzieś dobił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo masz takie same obręcze, niby taką samą wysokość sprężyn (-35) więc może winą są tu amorki że bardziej dobija? mysli Moje są o skróconym skoku (-25) i nie zdarzyło się jeszcze bym gdzieś dobił mysli

Wcześniej miałem sportowe i tam była regulacja "skoku", a teraz są standardowe i pojawił się problem bo owej regulacji nie ma.

kuopujesz tylko dystanse do felgi o otworze centrujacym 66,1mm (taki jest w A4 B5)

5/112 piasta 57mm,1 Audi , Volkswagen , Seat ,Skoda. I na forum też jest 57 mm

Sam zmierzyłem i dziura w feldze faktycznie ma 57mm. ET 45 235/45 R17 94W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a Ty do Torunia w niedziele sie wybierasz??

przypomne liste:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

no i co dalej??????????????????????[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 17:56_________________________________________________

Ciekawe, bo masz takie same obręcze, niby taką samą wysokość sprężyn (-35) więc może winą są tu amorki że bardziej dobija? mysli Moje są o skróconym skoku (-25) i nie zdarzyło się jeszcze bym gdzieś dobił mysli

Wcześniej miałem sportowe i tam była regulacja "skoku", a teraz są standardowe i pojawił się problem bo owej regulacji nie ma.

kuopujesz tylko dystanse do felgi o otworze centrujacym 66,1mm (taki jest w A4 B5)

5/112 piasta 57mm,1 Audi , Volkswagen , Seat ,Skoda. I na forum też jest 57 mm

Sam zmierzyłem i dziura w feldze faktycznie ma 57mm. ET 45 235/45 R17 94W

z tym 66.1 to sory ja sie pomylilem ...faktycznie jest 57,1 :notworthy:

jesli chcesz miec to narmalnie to musisz kupic dystatne 10mm - i innych nie bierz bo z kolei bedzie Ci o nadkloe obcierac

Wiec podsumowując 4xdystans 10mm o otworze 57,1mm :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ArturB6

2. Tomiczka

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Reniu (jak nie sam to zabiore sie z Tomiczka o ile się wybiorę) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślę ,że 10mm będzie spoko, tylko że jak byłem w sklepie z tymi dystansami to ziomek mówił, że do Audi mniejsze jak 17mm nie pasują i na forum też coś o tym czytałem, teraz nie wiem o co chodzi, zgłupiałem troszkę. Jak może dystans nie pasować który ma 10mm? Na tył tylko dam te dystanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1085406291_dystanse_10mm_4_100_57_1_vw_seat_skoda_express.html

tu masz link do dystansow i uwazaj zeby nie kupic ze srubami bo jesli masz swoje to inne Ci sa nie potzrebna...a jesli juz to musisz miec sruby w lbem w lodke a nie w stozek tak jak sa na tej aukcji co podalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

TORUŃ 27.06.2010-lista chętnych

1. ArturB6

2. Tomiczka

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Reniu (jak nie sam to zabiore sie z Tomiczka o ile się wybiorę) :gwizdanie:

6.grzechu4don (50%)

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 18:47_________________________________________________

:hi:

Gdzie i za ile nabijaliście klime?

u Krakowskiego za 170zł(nabicie,odgrzybienie,wymiana filtra kab.)

http://www.krakowskiserwis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przejechalem sie z Tomiczka jesgo A6 i krecil ja do okolo 5k obrotow i powiem wam ze szla....jak nalezy i niebyl to PSJ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiedz chłopakowi niech nie zapomina jej co jakiś czas przedmuchać :boobs: .... rzecz jasna mówiłem o :audi: czyli :boobs::boobs:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dzis przejechalem sie z Tomiczka jesgo A6 i krecil ja do okolo 5k obrotow i powiem wam ze szla....jak nalezy i niebyl to PSJ :tongue4:

przejedź się kiedyś S8 (360KM)....tylko weź miske jakąś na kolana :polew:

kumpel miał taką z 2002 roku w tiptronicu...magia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się czymś lżejszym z taką mocą to wtedy dopiero jest kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...