Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktos jakies doswiadczenie z renault clio I? z silnikiem 1,4 albo mniejszym.... jak ze spalaniem i wogole czy brac takie auto pod uwage chcac kupic cos za 3,5-4 tys....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary dzis to mało kto wie na która spot jest :tongue4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 14:21_________________________________________________ja tam w ciemno jadę np, takie były plany i ustalenia ze odkąd jestm tu to tak nie było,także z kimś się napewno spotkam dziś tak myślę

np z Blondi jestem umówiony na PiP o 18 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuje za spota... dzisiaj coś się działo :D :D :D

Wiśnia, Damian przekażcie żonkom, że na następny raz to musimy więcej wypić a nie po 1 :naughty:

przekazane :) Agnieszka się zgadza :P tylko mam nadzieje że w jakimś cieplejszym miejscu... niby nie ma aż takiego mrozu ale zmarzłem strasznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek zadużo nie było... robionych... jakoś byłem zajęty zabawą... a Ty Majki dzisiaj podróżnik byłeś, ale jak zawsze Dałeś rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :good:

Wiśnia, Damian przekażcie żonkom, że na następny raz to musimy więcej wypić a nie po 1 :naughty:

Spot dobry byl :good: żonka też jest za,tylko następnym razem cos mocniejszego :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:23_________________________________________________

Ja również dziękuje za spota :) Bardzo ciekawy kilka osób się dziś pobawiło w bączki :> Wiśnia letnie dawały rade :polew:

a jak :good: prawie jak wielosezonowe :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekazane :) Agnieszka się zgadza :P tylko mam nadzieje że w jakimś cieplejszym miejscu... niby nie ma aż takiego mrozu ale zmarzłem strasznie ...

Ja się na szczęście grzałam :decayed:

A przy okazji mi się przypomniało, że Krzychu chiał się moim autkiem gaznąć... No ale sklera nie boli :gwizdanie:, także następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...