Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje ktos maty do lusterek, bo jutro musze jedna zamowic, to moge odrazu wziasc wiecej, jak cos to na pw http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11421411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P

BTW, duże zniszczenia? :wallbash:

taa... wracałem z tyry z kolegom :decayed:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:32_________________________________________________Błotnik ma dość duży wgniot jak sie zderzak kończy u góry,a zderzak podrapany :wallbash: jeszcze dzisiaj jej wstawiłem troche jak jechałem do CSW i łańcuszek do wymiany doszedł bo klepie o obudowe że masakra :wallbash: [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:35_________________________________________________Kempes :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za szybka pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ktos maty do lusterek, bo jutro musze jedna zamowic, to moge odrazu wziasc wiecej, jak cos to na pw http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11421411

Ja bym zamówił tylko narazie muszę zobaczyć jak wygląda sytuacja czy moja instalacja jest odłączona czy po prostu maty już się skończyły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie juz leci zderzak na dwa kominy...od kolegi Czestera za forum :kox: :kox: :kox::ad: :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje ktos maty do lusterek, bo jutro musze jedna zamowic, to moge odrazu wziasc wiecej, jak cos to na pw http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11421411

Ja bym zamówił tylko narazie muszę zobaczyć jak wygląda sytuacja czy moja instalacja jest odłączona czy po prostu maty już się skończyły :)

to jak cos to daj znac bo ja jutro wieczorem bede zamawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie :kox:

musi, tylko nie wiem kiedy bedziesz czas pomalowac ta dokladke :polew:

Mogę ci załatwić lakiernika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do zywych! :kox:

Brykiet ze słomy Wilgotność ok. 12%-14%. Produkowany bez żadnych wypełniaczy i klei 100% biomasa. Nadaje się do wszystkich rodzajów pieców. Produkowany na brykieciarce hydraulicznej – mocno zbity.

Cena: 400 zł za tone

370 zł w hurcie

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...