Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

yhymm... te lampy z przodu to ma :thumbdown::sick3: [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:05_________________________________________________

A słyszałem że żaba wzorem Majkela z Jacksonów che się piz*nąć na biało :kox:

ogrod_bot._again_004_Small.jpg

...ile w tym prawdy? :cool1:

szanse są 50/50 bo dzisiaj byłem autko oglądać i się waham co robić :mysli:

jeszcze była opcja na S4 b5 ale jak poczytałem o założeniu tam gazu to podziękowałem :kwasny:

eska z gazem :good: i to tak bez odezwu..... przeciez pare stron temu byla dyskusja na temat gazu w takich autach... :polew: :polew: :polew: :polew:

no właśnie ktoś tutaj ciśnoł na 2.8 / 3.0 że gazu się do takich silników nie zakłada.... a teraz nagle gaz do 2.7Biturbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: coś tutaj nie teges... [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:38_________________________________________________malina :slina: :slina:

http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

i ten lakier metalic :slina: :slina: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

a bywaja tacy[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 10:36_________________________________________________

malina :slina: :slina:

http://allegro.pl/tico-z-gazem-ekonomiczne-i1743340867.html[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 09:42

ej tez takiego mialem 2000r na tamte czasy 4letnie auto nowka gaz po kompletnej wymianie blacharki.... igielka tylko kolo zapasowe sie nie miescilo do bagaznika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zakończyć temat o spalaniu bo kto z dislowców za 25 zł robi 100 km ? :gwizdanie:

temat długi i zawiły jak rzeka można by wymieniac atuty disla i benzyny chyba do konca wakacji i nie doszlibyśmy do porozumienia :)

a Wiśnia , niskoiszeroko ma wajchy w boschu :wink4:

a bywaja tacy

Moja siostra potrafi zjeść do nawet do 20zł za 100km w 1.9TDI 110PS. Tylko turbina odmawia posłuszeństwa po jakimś czasie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Rafi chyba dzisiaj na 12 godzin poszedł do roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Rafi czy to Ty jechałeś jakoś niedawno w okolicach focusa? bo coś mi znajome numery rejestracyjne mignęły po drugiej stronie jezdni :decayed:

Rafi chyba dzisiaj na 12 godzin poszedł do roboty...

dzis 12 i jutro tez 12 godzin a po wyscigach to wogole wstac sie nie chcialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafi byl ze mna ja brałem sie z Majkim AUDI WYGRYWA !!!

no to nic tylko pogratulować :good:

Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" :wink4:

PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podjade.... a jak nikogo nie bedzie to poprostu zrobie sobie zakupy :tongue4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 23:41_________________________________________________ale chyba marcin tez bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Torunia dziś nie wpadnę.. wolę nie ryzykować po wczorajszej imprezie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba od mojego kumpla, dla posiadających konto na Facebook'u:

najpierw lubimy to : http://www.facebook.com/pages/VAG-Society/233624338028

a później to : http://www.facebook.com/photo.php?fbid=251855921509520&set=o.233624338028&type=1&ref=nf

Bierze udział w konkursie VAG Society, wygrywa największa ilość like'ów.

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to gdzie dokładnie mam byc ten spot? Broniewskiego czy Motoarena??

Piotr i Pawel ul. Broniewskiego, a potem sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...