Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

http://fishki.net/comment.php?id=26851 :shocked:

Wypadek między Uniwersytetem i jestem m. Prospect Vernadskogo

To jest po prostu trudne, samochód (Mitsubishi Lancer Evo 7 SX 500 GT-M mocy 490 KM) poleciał do podziału drogi (trawa) i uderzył w słup. Zdjęcie pokazuje, jak miejskie pochylił maszt oświetleniowy z wpływu, a samochód jest podzielona na części, silnik znajduje się obok samochodu. Prawdopodobnie samochód był w ruchu na Vernadsky Prospekt w kierunku centrum iz jakiegoś powodu jest ono wydawane przez pasem, gdzie zderzył się z filaru.

Za kierownicą był Tyurev Timur, który wiosną tego roku wygrał pierwszy Legal Racing lotnisko Tuszynie.

ale urwał :shocked: ciekawe ile gnał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

chyba Jędrka namierzyłem na Kamiennej ok 19:20 w stronę Fordonu ..... blachy WE ..... :mysli:

jep :decayed: ale Ciebie nie widziałem... BMW czy Żaba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby ma coś być, ale wszystko do ustalenia kiedy, gdzie o której i ile osób będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się na spota piszę jutro ;)

Artur ustrzelony na Stawowej ;) Kiwnąłem ci ręką, ale chyba mnie nie zauważyłeś (Jechałem fabią zastępczą - ogień :D:evil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w Świeciu kupił sobie Mercedesa E630 AMG i od dobrych 3 godzin zapie*dala po obwodnicy, przy okazji morde drze jak na wyścigach NASCAR z początku było to przyjemne dla ucha, ale ile można....ciekawe kiedy mu się paliwo skończy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek fordon namierzony fordonska . jedrek w s3 namierzenony gdzies tam na wiosce w fordonie :naughty:

w jakim S3? :decayed: chyba w A3 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś w Świeciu kupił sobie Mercedesa E630 AMG i od dobrych 3 godzin zapie*dala po obwodnicy, przy okazji morde drze jak na wyścigach NASCAR z początku było to przyjemne dla ucha, ale ile można....ciekawe kiedy mu się paliwo skończy :evil:

on już tak od tygodnia jeździ :naughty: w kolorze czarnym?[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 09:15_________________________________________________Ale dźwięk silnika tego miecia :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kamilwolski.pl - Kamil Wolski, chyba najlepszy fotograf motoryzacyjny w Bydgoszczy.

Kto sie pisze na male spotkanko dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 tesco? bo przynajmniej u mnie się na deszcz zapowiada... Bula87 też jest chętny z tego co wiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...