Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Janekx, czy Twój kolega robi duże przebiegi? bo może miałbym dla niego ciekawą ofertę :wink:

10-15 tyś w roku ... a co masz ciekawego?

edit - rozumiem, że chodzi o tą Vectre? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: no najlepszego

ja dziś też świętuje więc sobie też życzę najlepszego

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

swietujesz zdanie matury :polew:

to może i też (poprawka z maty kolejna:facepalm:) nie sprawdzałam wyników

urodziny mam i dziś baluje bo weekend długi przede mną :drunk::drunk:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

dzięki wszystkim za życzenia :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma moze ktos zbednej tablicy od angola? oczywiscie nie zadarmo, byle nie byla uszkodzona... (mocno) nie interesuja mnie numery... chodzi tylko o ksztault...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma moze ktos zbednej tablicy od angola? oczywiscie nie zadarmo, byle nie byla uszkodzona... (mocno) nie interesuja mnie numery... chodzi tylko o ksztault...

kuzyn przylatuje 10 lipca może uda się coś skołować..prostokąt, kwadrat? A może Ci tam jakąś konkretną zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janekx, czy Twój kolega robi duże przebiegi? bo może miałbym dla niego ciekawą ofertę :wink:

10-15 tyś w roku ... a co masz ciekawego?

edit - rozumiem, że chodzi o tą Vectre? :decayed:

dokładnie, Vectra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: joł

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

nie ma moze ktos zbednej tablicy od angola? oczywiscie nie zadarmo, byle nie byla uszkodzona... (mocno) nie interesuja mnie numery... chodzi tylko o ksztault...

ja mogę mieć,tylko kiedy byś odebrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlo pw

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:01 ----------

Gdzie dac kierownice do obszycia? nie bede ukrywal ze najbardziej pasowalo by mi torun i okolice.... manny kiedys wysylal mi namiary na tego tapicera w solcu ale po zmianie forum wszystkie pw przepadly.... podrzuci ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janekx, chłopak z VagSięKręci sprzedaje Paszczura Varianta 1.9 TDI *Passat B5 FL 1.9 TDI 131 KM ASA 18"* Wąbrzeźno ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem na pw. bedziemy niedlugo sprzedawac passata mojej żony B5 FL 1.9 AVF po programie u rogala. Samochod tez pokazywany na forum passata jakby co, wiec fotki i jego "forumową" historię mozesz przejrzeć (moj nick tam jest taki sam).

Poza tym moja mama sprzedaje wlasnie audi a4 b6 2002r 2.5tdi 180KM quattro w cenie mniej wiecej jaka podajesz. Samochod bardzo zadbany, bo staralem sie w miare mozliwosci pilnowac jej jak sie ewentualnie cos dzialo. Jezdzila nim ze 3-4 lata (niepamietam dokladnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janekx, chłopak z VagSięKręci sprzedaje Paszczura Varianta 1.9 TDI *Passat B5 FL 1.9 TDI 131 KM ASA 18"* Wąbrzeźno ? Tablica.pl

ładny ten pasek, szkoda że automat :whistling: winczanko podaj mi swój nr to może kumpel zdąży dziś do Ciebie oglądnąć to autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson ,kolega obszywał ostatnio na równinnej tam gdzie szyby przyciemniają,jest zadowolony,widzialem również potwierdzam ładnie i solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jutro jakiś spot przed finałem? :decayed:

jak tam w ogóle spoty się kręcą na dzień dzisiejszy?

spotykacie się raz w toruniu raz w bydzi?

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

siemasz Majki :naughty:

co tam słychać u Ciebie?? :decayed:

trzeba się z Binkiem ustawić kiedyś w Trn-u :kox:

spoko men:decayed:

Binka ostatnio spotkalem, rano do roboty jade a paatrze BMW 7 binek koło zmienia kapcia złapał:facepalm:

chwile pogadalim:facepalm: ale jestem za... dawno sie nie widzielismy, pozdrów synka i żonkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...