Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:
Manny najlepszego.. troche spoznione ale szczere...

wiesz juz moze gdzie bedziesz w czwartek piatek w godzinach po 14?

Bedę u siebie w Kruszynie, zwolnienie lekarskie do końca tygodnia...

.........

Pany macie kogoś sprawdzonego od systemów alarmowych i rolet antywłamaniowych? Wczoraj niestety spotkała nas przykra niespodzianka w domu...

Chłopaki z Błonia uważajcie, grasuje tu szajka z tego co się wczoraj dowiedziałem.

w bloku chyba nic mi nie grozi

Zdziwiłbyś się... Sąsiadka z góry mówiła, że 2 tygodnie temu włamali się do jej babci, właśnie w bloku...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

witam znalazłem zderzaczek S4 Kompletny ( bez lewego halogenu lecz halogeny na llegro widze ze do 100zl sie dostanie wiec tragdi nie ma) mam jeszcze pytanko czy moje spryskiwacze lamp będą pasować ??? za zderzaczek 1600 zl wolaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian.. najprędzej takie odpowiedzi znajdziesz w B6 Division. no chyba, że Artur będzie Ci w stanie odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: siedzę sobie dziś 2-gi dzień na szkoleniu w Jarocinie i się okazuje, że koleszka z oddziału jest z klubu z grupy wielkopolskiej :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: siedzę sobie dziś 2-gi dzień na szkoleniu w Jarocinie i się okazuje, że koleszka z oddziału jest z klubu z grupy wielkopolskiej :decayed:

Czyli sie udalo? :) a co do kolego z klubu to jaki ten swiat jednak maly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta udało się :banan:teraz tylko czeka mnie nauki od groma, ale się da radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam znalazłem zderzaczek S4 Kompletny ( bez lewego halogenu lecz halogeny na llegro widze ze do 100zl sie dostanie wiec tragdi nie ma) mam jeszcze pytanko czy moje spryskiwacze lamp będą pasować ??? za zderzaczek 1600 zl wolaja

na allegro ciezko trafic halo od s4, to, że piszą to jedna a co mają to drugie

a sprysk nie podejdzie bankowo od zwykłego do S4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim! Sporo czasu mnie tutaj nie było :) Kiedy w Toruniu planujecie jakiś spocik, gdzie i o której? Z chęcią bym podjechał, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Torunia to oprócz dropsone'a i czasami winczako nikt się nie udziela ostatnimi czasy :wink: spoty są praktycznie tylko w Bydgoszczy od około pół roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... w domu jestem jedno, dwa popoludnia w tygodniu. Jak się tak złoży ze spot jest w tym momencie to z chęcią się zjawiam... ale niestety zwykle bywa ze nidyrydy ;(. Zaluje, ale licze ze za kilka miesiecy sie to zmieni ;). Wtedy bede mocno parł! i nawet zobowiązuje się zorganizowania weekendu alko-spotowego w Dzikowie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwon podstawą tuningu :decayed: skąd ja to znam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...