Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mówili, że 9 audi w tym roku i pierwsza w benzynie, a tak sama ropa odjeżdżała. ;)

O kurde Jarek współczuje .... chociaż się nie znamy to często widziałem w mieście Twoją audi i naprawdę ładnie się prezentowała ... a na jakiej ulicy stała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie mówili, że 9 audi w tym roku i pierwsza w benzynie, a tak sama ropa odjeżdżała. ;)

O kurde Jarek współczuje .... chociaż się nie znamy to często widziałem w mieście Twoją audi i naprawdę ładnie się prezentowała ... a na jakiej ulicy stała?

M. Skłodowskiej-Curie parking szkoły podstawowej nr 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde współczuje.

Ja zaczynam sie bać o swoją bo ostatnio sie coś czesto słyszy że w CCH i okolic giną audi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia ...

A policja pewnie trochę po ściemnia i sprawa pójdzie do umorzenia... takie są niestety realia w Polsce.

byś był na spocie to byś zobaczył koła,w tym tygodniu wpada przód 215 jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim po długiej przerwie. Ale wkońcu więcej czasu :)

Mam pytanko do Was może ktoś mi pomoże.

u teścia w aucie nagle spadła moc, podczas powrotu z Gniezna miał już problem z wyprzedzaniem, następnego dnia odpalił auto i nagle zaczeła kopcic na biało-szaro-niebieki dym i to tak poważnie że świata nie widać, nie da się nią wogóle jezdzić. Jaka może być przyczyna ? Turbo jest po regeneracji nie widać z góry żadnych wycieków ani nic podobnego. Silnik 1.9 TDI 110km Dajcie znac bo jutro planuje się za nią zabrać tyle że nie wiem od czego zacząć, gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim po długiej przerwie. Ale wkońcu więcej czasu :)

Mam pytanko do Was może ktoś mi pomoże.

u teścia w aucie nagle spadła moc, podczas powrotu z Gniezna miał już problem z wyprzedzaniem, następnego dnia odpalił auto i nagle zaczeła kopcic na biało-szaro-niebieki dym i to tak poważnie że świata nie widać, nie da się nią wogóle jezdzić. Jaka może być przyczyna ? Turbo jest po regeneracji nie widać z góry żadnych wycieków ani nic podobnego. Silnik 1.9 TDI 110km Dajcie znac bo jutro planuje się za nią zabrać tyle że nie wiem od czego zacząć, gdzie szukać.

Mi się wydaje że zawór EGR się wysrał ewentualnie jest do czyszczenia.

Miałem u siebie w B6 coś takiego że były objawy braku mocy ale tylko wtedy gdy mocniej padał deszcz.

Wyczyściłem zawór EGR i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak pompa wtryskowa wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Jeszcze znacie jakieś objawy ? Może dziś zobaczę czy to zawór EGR. Zastanwia mnie fakt że tam jest cały czas brak mocy i nawet na wolnych obrotach dość mocno kopci w kolorze szarym. A jeżeli doda mu się gazu to świata nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:bry: Jeszcze znacie jakieś objawy ? Może dziś zobaczę czy to zawór EGR. Zastanwia mnie fakt że tam jest cały czas brak mocy i nawet na wolnych obrotach dość mocno kopci w kolorze szarym. A jeżeli doda mu się gazu to świata nie widać.

Proponowałbym podpiąć kompa, może ewentualne błędy coś podpowiedzą, bo tak to można pół auta wymienić i dalej będzie kiszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może jak wygląda trasa Bydgoszcz - Poznań, chodzi mi o koleiny? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś może jak wygląda trasa Bydgoszcz - Poznań, chodzi mi o koleiny? :wink:

Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...