Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki... w sumie dopiero wróciłem z wyprawy i się dopiero okaże co to jest hehe

Graty zakupu,ładna sucz :thumbup1: klubowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

autko fajowe :kox:

ale wiadro pieniędzy do niego jeszcze wejdzie .......... bo to przynajmniej do serii trza doprowadzić ......:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu!!:drinks: szybko Ci poszło :wink: teraz jakiś spot by się przydał...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kiedyś ponoć była na forum ale nie wiem czy na naszym (poszperam trochę to może znajdę)

- zderzak S4 na przodzie ale oczywiście będę dążył do tego aby reszta też była :wink:

- wiadro już dałem bo stosunkowo do rynku nie była tania (mimo jakiś mankamentów) ale wolałem kupić od gościa który miał ją 6 lat niż z komisu czy od handlera,

- a co do spotu to jak by w niedzielę był to chętnie podjadę - o dziwo mam wolne hehe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z naszego forum, z naszego:

Cześć chłopaki auto z tej aukcji A4 1.9Tdi Quattro 176KM od 6 lat 1 właściel (3954607324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. należało do mnie , przez 6 lat dbałem i robiłem wszystko aby wyglądało jak nowe , ostatnie 2 lata miałem okazję korzystać z usług wellness-car gdzie auto miało i robioną korektę lakieru , nakładaną warstwę zabezpieczającą i z dbałością zegarmistrzowską czyszczony środek dzięki temu samochód w środku i zewnątrz wyglądał jak nowy. Dzisiaj B6 trafiła w nowe ręce do kolegi z forum mam nadzieję że się nią pochwali :) i będzie mu służyła tak długo jak mnie.... trochę smutno patrzeć na puste miejsce w garażu , lecz pociesza mnie to że trafiła do chłopaka z forum :-)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fart jak nigdy :decayed:....i dobrze ,że miał tyle szczęścia przy kupnie autka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy domin79 zna to auto, bo w sumie to z jego rejonów :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobis, na pewno brałeś auto ze wzgledu na kolor. Nie chcesz się zamienić? :polew: Po ci ci Quattro, RNS-e i eSkowy zderzak? :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z naszego forum, z naszego:

Cześć chłopaki auto z tej aukcji A4 1.9Tdi Quattro 176KM od 6 lat 1 właściel (3954607324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. należało do mnie , przez 6 lat dbałem i robiłem wszystko aby wyglądało jak nowe , ostatnie 2 lata miałem okazję korzystać z usług wellness-car gdzie auto miało i robioną korektę lakieru , nakładaną warstwę zabezpieczającą i z dbałością zegarmistrzowską czyszczony środek dzięki temu samochód w środku i zewnątrz wyglądał jak nowy. Dzisiaj B6 trafiła w nowe ręce do kolegi z forum mam nadzieję że się nią pochwali :) i będzie mu służyła tak długo jak mnie.... trochę smutno patrzeć na puste miejsce w garażu , lecz pociesza mnie to że trafiła do chłopaka z forum :-)

:wink:

no właśnie o to chodziło :decayed:

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Dobis, na pewno brałeś auto ze wzgledu na kolor. Nie chcesz się zamienić? :polew: Po ci ci Quattro, RNS-e i eSkowy zderzak? :bag:

manny ale pocisnąłeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ;] jakbyś jednak szukał czegoś na zamianę z tęsknoty za B5, to i do mnie się możesz odezwać ;] :polew:

Bezawaryjnej jazdy życzę ;]

Profil sobie zaktualizuj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: przyznać się kogo jest czarne B6 w Avancie i dziś stało pod Dolmarem w Toruniu? Ładna bestia :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...