Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Kierowniku, gratuluję ożenku! :hi:

gość, który miał przyjechać oglądać Q7 mnie olał i nawet nie zadzwonił.. :thumbdown: czekam na telefon z jednego z PL salonów (już 2 razy dzwonili), że klient złożył zamówienie na takie auto jak nasze. mają się kontaktować w okolicy środy-czwartku. mam nadzieję, że się uda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

jeżeli magiel Ci się poci to bądź pewien że po wymianie pompy wysra się na pewno... nie chcę krakać ale pewnie będziesz musiał wymienić to i to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest chyba z pompa, co do magla jezeli nie byl juz robiony to kwestia czasu.... krotkiego czasu i zacznie gnoic przy koncowkach.... koszt regeneracji ok 800zl :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzisiaj wyczyscilem przepustnice i auto nadal gaslo po puszczeniu gazu więc zajolem się świecami delikatnie je wyczyscilem i teraz silnik nie równo pracuje bo nie pali na dwie świece bo były już na wykończeniu teraz muszę kupić 4 nowe i tu pytanie jakie mam kupić teraz są 3elektrodowe i chyba lepiej żeby takie zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się regeneruje takie pompy? Bo kupić i wrzucić to nie problem, tylko żeby to się nie wysrało po roku, albo i krócej :facepalm: W ogóle to jestem zielony w tym temacie...

jeżeli magiel Ci się poci to bądź pewien że po wymianie pompy wysra się na pewno... nie chcę krakać ale pewnie będziesz musiał wymienić to i to....

Też o tym myślę i mi to spędza sen z powiek, pompa się wysrała bo łożysko się rozpadło :facepalm: Nie dało się ściągnąć więc jutro szukanie drugiej pompy ori używanej... Przemko, już gnoi z prawej strony :facepalm: Ciekawe czy za chwilę znów cuś nie nawali...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje czarne B6 sedan widzę codziennie pod Schenkerem? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że też bym podjechał :wink: choć przepływomierz się zepsuł :kwasny: i teraz muszę kupić nowy oczywiście ori lecz na razie kasy brak a pewnie 4 stówki trzeba będzie wtopić a na odłączonym za długo nie ma co jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że też bym podjechał :wink: choć przepływomierz się zepsuł :kwasny: i teraz muszę kupić nowy oczywiście ori lecz na razie kasy brak a pewnie 4 stówki trzeba będzie wtopić a na odłączonym za długo nie ma co jeździć

Szukaj na forum ja kupiłem za 100zł z przesyłką i działał do końca dni auta u mnie i z tego co wiem to nadal jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że też bym podjechał :wink: choć przepływomierz się zepsuł :kwasny: i teraz muszę kupić nowy oczywiście ori lecz na razie kasy brak a pewnie 4 stówki trzeba będzie wtopić a na odłączonym za długo nie ma co jeździć

Szukaj na forum ja kupiłem za 100zł z przesyłką i działał do końca dni auta u mnie i z tego co wiem to nadal jest ok

ok dzięki za info :wink: hmm tylko jak go szukać haha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś rozdawał w Inowrocławiu jakieś ulotki o zlocie i reklamował forum ?? Teściu dostał na parkingu ale zostawił ja gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...