Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE

• Artur82

• WIŚNIA

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Witam, i kolejna usterka, mianowicie przy wyprzedzaniu usłyszałem huk, zjechałem, zatrzymałem się, patrzę leci z chłodnicy z każdej strony... Po dolaniu wody i dojechaniu do domu okazało się że rozwaliło dwie łopatki od wentylatora, chłodnica podziurawiona w kilku miejscach... :facepalm::(

nigdy więcej nie umówię się na oględziny auta w jego miejscowości.. dziś straciłem tylko czas, nerwy i pieniądze.. :facepalm:

:siema:

zazwyczaj to ja chodzę do Sport Factory w klubowej koszulce, ale wczoraj mnie akurat nie było ;)

nie mówię ze to wczoraj było, chyba jakieś dwa tygodnie temu :wink: to mówisz że pakujesz :decayed: teraz rzeźba czy masa idzie? :naughty:

masy to ja mam dostatek :decayed:

w jakich godzinach pakujesz? ja z reguły rano ok 8.30 zaczynam pewnie ciężko będzie pogadać, jaki masz kolor tej A5? mój czarny avant B8

powitac

powiedzcie mi jaką felge na zimę włożyc

205/55 r16 ?

235/45/r17 ?

czy rozstaw śrób to 5x112?

thx

Im węższa na zimę tym lepsza

Patykiem pisane

:bry:

:siema:

masy to ja mam dostatek :decayed:

popołudniami, między 18-19 najczęściej. mam szary kolor, tablice WE. łatwo rozpoznać bo mam ramki A4-klub ;)

:siema:

Wiesz tęsknić to jedno, ale pewnie byś się nie przesiadł teraz z CCCO w dodatku z V-ką na golfa w dieslu :decayed:

Zastanowiłbym się gdyby to był np. odrestaurowany golf I w dieslu chociażby poczciwy AFN zrobiony na jakieś 170-180 koni :decayed:

Takiego klasyka to i ja bym przygarnął :) Ale mi bardziej chodziło o porównanie między 3-ką, a 80-tką :decayed:

W końcu mogę odstawić swoją do malowania i małego remontu :kox: Dupowóz kupiony, kiedyś wpadną ori lampy, zrobi się kilka zaprawek i będzie latać :wink: 2.0 115KM, sekwencja ^^

dsc_1047hcryd.jpg

dsc_1051f1sqt.jpg