Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Maniu, czy Ty dziś czasem nie leciałeś przez Ino? Aaa kurcze wczoraj, bo już trochę po północy. :lol: Koło 21-ej widziany na wiadukcie :wink:

Leciałem z pracy, na tym wiadukcie ostatnio często suszą, jeszcze nigdy nie widziałem żeby policjant tak zapierdzielał z suszarką żeby mnie ustrzelić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

elo :) widzę że rzeczywiście się rozkręca wątek... muszę zawitać na spocik (chociaż ciągle mi nie w termin) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Czerwca-lipca co najwyżej będę mógł wpaść na chwilę pod Tesco przelotem w drodze po pieluchy

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Edytowane przez WIŚNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jędruś, trochę mi głupio, ale nie ruszyłem tematu jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój, przecież każdy oprócz forum ma swoje życie :)

ważne żeby się odbyły - w zeszłym roku zabawa była przednia! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Leciałem z pracy, na tym wiadukcie ostatnio często suszą, jeszcze nigdy nie widziałem żeby policjant tak zapierdzielał z suszarką żeby mnie ustrzelić :lol:

Autko rzuca się w oczy, dlatego od razu pomyślałem że to pewnie Ty lecisz. :wink: No ostatnio często przejeżdżam przez Ino więc ich tam widuje. :kwasny:


Ja od Czerwca-lipca co najwyżej będę mógł wpaść na chwilę pod Tesco przelotem w drodze po pieluchy

Nie martw się, tak źle nie będzie, bierzesz "opiekę" nad żoną po wyjściu ze szpitala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem z pracy, na tym wiadukcie ostatnio często suszą, jeszcze nigdy nie widziałem żeby policjant tak zapierdzielał z suszarką żeby mnie ustrzelić[emoji38]

Autko rzuca się w oczy, dlatego od razu pomyślałem że to pewnie Ty lecisz. :wink: No ostatnio często przejeżdżam przez Ino więc ich tam widuje. :kwasny:

Ja od Czerwca-lipca co najwyżej będę mógł wpaść na chwilę pod Tesco przelotem w drodze po pieluchy

Nie martw się, tak źle nie będzie, bierzesz "opiekę" nad żoną po wyjściu ze szpitala?

Tak, wszystkie wolne dni jakie mi przysługują

WIŚNIA TRUKNĄŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie opieki, dwa dni okolicznościowy i dwa tygodnie tacierzyński :naughty: Mi "jeszcze" tacierzyński został, ale wolę wziąć sobie w lato jak będzie ciepło :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dla kuzyna jakiegoś pewnego kombiaka albo vana do ok. 20 tys - nie wiecie czy ktoś ma coś na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

dzisiaj zdjolem wintery :D wrzucilem kolektor z awx i wywalilem egr..... :kox:

Brawo Ty :D ja w końcu założyłem osłonę pod silnik i skończyłem w 90% wydech z kwasu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...