Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Zima się zbliża zanim śnieg zasypie drogi i każdy będzie miał powód, aby wymigać się od spotkanie może by coś ogarnąć w najbliższym czasie??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z tym powodem to tak na dwa razy... W klubie akurat Audi śnieg może spowodować wzmożoną aktywność :decayed:

A w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, m-nokian napisał:

Zima się zbliża zanim śnieg zasypie drogi i każdy będzie miał powód, aby wymigać się od spotkanie może by coś ogarnąć w najbliższym czasie??? :)

Ja tam też jestem za;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, ale ta cena nie zwiastuje taniej eksploatacji ;)

w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, eltom napisał:

Nie znam, ale ta cena nie zwiastuje taniej eksploatacji ;)

w ogóle to :hi:

No też właśnie cena spoko jak za taką konfigurację. W środku może szału nie ma, no ale to akurat zawsze można pomodzić, "bieda edyszyn" to nie jest, także nie jest źle.

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to co jest ciekawego tym aucie poza ceną? Faktycznie nawet grzanych foteli nie ma. Kupisz za dwadzieścia, dołożysz 10 i sprzedasz znowu za 20... lepiej się nie pchaj w wynalazki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eltom napisał:

Szczerze to co jest ciekawego tym aucie poza ceną? Faktycznie nawet grzanych foteli nie ma. Kupisz za dwadzieścia, dołożysz 10 i sprzedasz znowu za 20... lepiej się nie pchaj w wynalazki. 

Dobrze powiedziane:good:

Golas straszny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie powiem, sam bym z chęcią pomykał mruczącym V6... ale zejdźmy na ziemię :decayed:

1.8T w zupełności wystarcza mi do przemieszczania się, a i jest przewidywalne w utrzymaniu.

W ogóle to się przy okazji pochwalę, że wreszcie wszedłem na dobrą drogę i przesiadłem się na A4 - i to tak na dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sufit, i 4 szyby w prądzie :) Bo jak widzę te korby w B7 z tyłu to krew zalewa... Z grzanych foteli korzystasz ? Ja mam i użyłem może z 3-4 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sufit to domena Sline a tu oprócz sufitu nic nie ma ani kierownicy, ani gałki  zmiany biegów, ani foteli, poza tym  3.0 204 km cieprapialy i to prawie każdy egzemplarz na wtryski, wiem bo kolegę mam w ASO a jak do wtrysków dojada napinacze łańcucha rozrządu  to 10 tys nie Twoje, poza tym z przodu cos się działo bo prawa lampa nie leży całkowicie , tak samo jak całe spasowanie zderzaka, poza tym zobacz sobie spasowanie maski z prawej a lewej strony, mówiąc w prost jest krzywo jak c**j, z reszta tylny zderzak tez nie leży jak trzeba......taka cena za 3.0 Tdi nie wróży nic dobrego jak pisał już Eltom a to co widac z zewnatrz również nie napawa optymizmem, ta cena jest dobra nie za biedne wyposażenie tylko za niewątpliwe niespodzianki które są w tym aucie.... nie wiem ile masz kasy ale myśle ze po wyprostowaniu tego auta aby było tak jak trzeba , na mody może ci już nie starczyć ....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...