Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

binek ja swoim w 4 dawałem rade śmigać :decayed: tylko wtedy to juz nie patrzałem co sie dzieje na drodze tylko jak droga wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djbinek... jak zostawisz tyłek wysoko to trochę dziwnie będzie to wyglądać, skoro dobija to może amorki za miękkie :mysli:

W kwestii świateł fajnie że jesteś zadowolony, w końcu to Twoje auto, ja jednak uważam że ringi to tylko w BMW.

No to kto w niedzielę jedzie na spota do Torunia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety tez odpadam jade w niedziele do Gdyni :gwizdanie: tak ogolnie binek tyl musisz obnizyc, bo inaczej wiocha :decayed: albo calosc albo wogole :) ot takie moje zdanie :) jakby co mam caly czas moj zawias na sprzedaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna wiocha stary, jednym się podoba, innym nie. Mi tak średnio, dlatego szukam sprężyn -30 lub -35 na tył. Jak by ktoś coś wiedział, dajcie cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7869685[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 07:57_________________________________________________kur... wiedzialem :wallbash::angry::disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko do was zna ktos moze to auto? http://www.allegro.pl/item559446829_pilnie_audi_s4_2_7_biturbo.html

Przebieg standardowy , wątpie żeby w Brodnicy miał ktoś Eske , numery nie te , może na handel kupiona tak jak quoperka :decayed:

Ringi są szałowe stary. W 99% udany zakup ... zbija tylko cena. Innych niż ringi bym nie zakładał, bo po pierwsze mi się nie podobały a po drugie, widać od razu zmianę. Sprężyny troszkę mi zbiły, przy 70km/h na wertepach, opony obcierają o nadkola, dlatego tyłu nie obniżam, bo co najmniej raz w tygodniu jadę z 3ma osobami z tyłu i z pełnym bagażnikiem na imprezkę. Pozdrawiam :good:

Jakiej produkcji ringi ??? FK ???? jeśli tak to :good:

Powiedz mi jakie spreżyny założyłeś ?? może one są za miekkie i dlatego ci dobija , -35mm to nie powinno byc tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: nie no za 8 to nie było nie wiem kto ci tak naopowiadał... poszło za 10,5 :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon i powiedz ze auto było po dachowaniu i jest spawane z 3 audi a4 i chcesz swoje felgi z powrotem :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 19:05_________________________________________________nie naprwde sry drop ale nie miałem czasu na zamiany itd bo naprawdę potrzebowałem kasę :confused4: .... oby już więcej się to nie powtórzyło i nikt nie miał takiej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, znajde sobie inne, szkoda tylko ze odpadnie jedna z a4 co przyjezdzala na spoty....

22.02 parking k. Piotra i Pawła na Zieleńcu godzina 14:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie .... wyjde na swoje ( z kasa ) to tylko miedzy trzema markami będę wybierał audi quattro ,bmw i merc bo na tył, wiec nie wszystko stracone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani obniżonych furek :kox: oto moje wnioski: Wystarczyło ,że o -35 mam przód i przy 70km/h na połowie dróg w mojej okolicy trę oponami o nadkola. Dzisiaj mojej kobiety mamę odwoziłem na wiochę zabitą dechami i non stop tarłem o glebę. To nie dla mnie :) Muszę powrócić do mojego starego wyglądu - All Road :) Jak ktoś mieszka w mieście, to da radę, ale nie u mnie. W poniedziałek jadę do mechanika :P

PS> Mam do sprzedania sprężyny H&R -35mm do Paska B5 (pasują niby do A6)

i 2 moje stare lampy, jedna Valeo a druga to chyba DEPO. do B5.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: poczytaj moje pierwsze posty tez tak pisałem po miesiącu czasu sie przyzwyczaiłem : po wertepach powolutku i patrzeć na droge nie na to co dzieje się na drodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanko do was zna ktos moze to auto? http://www.allegro.pl/item559446829_pilnie_audi_s4_2_7_biturbo.html

Brodnica

Województwo wielkopolskie

Powiat śremski

Gmina Brodnica

Położenie 52° 8' N

16° 54' E

Ludność (2006)

• liczba ludności

722

Strefa numeracyjna

(do 2005) 61

Kod pocztowy 63-112

Tablice rejestracyjne PSE

Zatem to nie nasza Brodnica. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...