Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę ,że kolega takie same zniszczenia jak ja ma :) A lampy całe :) Myślę, że Audi powinno zacząć produkować blachy z tego materiału co lampy :D i do Iraku wysyłać jako wozy bojowe

b46165d1eb7ad82b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że letnie trampki już siedzą :good: Znalazłeś sprężyny na tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że letnie trampki już siedzą :good: Znalazłeś sprężyny na tył?

A nie widać? -35 mm przód i tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód widać, tył juz mniej. Daj jeszcze foto bardziej z boku na tych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Teraz jest gitarka. Dociekam dlatego, że planuje obuć auto właśnie w takie same koła czego skutkiem będzie konieczność opuszczenia auta delikatnie w dół. Pytanie tylko o ile :mysli: -35 to chyba max by dało się normalnie podróżować po naszych księżycowych drogach :dziura:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam ale on był jakieś 60-70 w dół a to stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie szykuje powoli do mechanika.. na pare drobnych napraw...

siemanko, co tam sie darek wydarzylo? żonka przeżyła? co tam z adiczka sie dzieje ze mechanika zamierzasz odwiedzic?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropsone... skompletowałeś graty? Udało się wszystko znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemam jeszcze nic, czekam na ogledziny, w sobote troche mlotek poszedl w ruch i udalo mi sie zderzak do kupy dociagnac (i tak do wymiany) troche opasek plastikowych i jakos powoli sobie jezdze, ale napewno poducha siadla bo troche go telepie, i rozmyslam czy zderzak po 2lifcie czy jednak przedlift i jakies inne halogeny??? bo te polifty maja taki pasek na sierodku i tak samo jest z tylu a te przed sa gladkie i przod miec taki a tyl taki? chyba bedzie lipa, chyba zostane przy przedliftowym zderzaku i poszukam takich halogenow jak ma angela, taksamo maska zostaje przedliftowa bo niechce mi sie kombinowac ze spryskami, tylko grill poliftowy :naughty: mam nadzieje ze do piatku przyjdzie rzeczoznawca i zbiore wszystkie graty, znalazlem ze w inowroclawiu stoja jakies angole, to moze nie bede musial zaduzo szukac [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 23:03_________________________________________________Reniu ty sie pytales w aso ile kosztuje nadkole od rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, około 110zł. Tyle że chodzi o nadkole od S4 i o ile dobrze poszukałem to powinno być takie:[br]

nadkole.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Zamknięcie/otwarcie auta sygnalizują mi migacze tylko po prawej stronie, dodam, że podczas jazdy wsio działa jak należy. Co za cholera w tym siedzi, jakieś sugestie, proszę... albo namiar na kogoś kto się zna na elektryce na AKP. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu chodzi mi o to z chlodzeniem do ic tylko nigdy nie pamietam czy to od rs czy od s bo koles na allegro chce za urzywke 200zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że w Przysieku pod Toruniem jest dobry elektryk. Bodaj Marek Pora, ale nie jestem pewny, czy nie przekręciłem nazwiska.

Samemu nie sprawdzałem. Drobną elektrykę naprawiałem w Skodzie w Toruniu i też jestem zadowolony, bo chłopaki zdolne i można się z nimi uczciwie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z kolegów/koleżanek będzie w pobliżu...

http://www.a4-klub.pl/smf/i_zlot_olsztynsko_elblaski_nowa_kaletka_2526_kwietnia_2009_r-t69704.0.html

zapraszamy

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...