Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Byłeś na miejscu, miałeś ochotę się spotkać to dlaczego nie zrobiłeś wpisu? Na spontana zawsze kilka chetnych osób się znajdzie, wystarczy cynk ktorego zabrakło... 30.07 się spotkaliśmy w kilka osób, było pisane na forum mogłeś dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadać za wiele, kto tu jest "wodzirejem" wszystkich zlotów?, to prosimy o podanie konkretnego miejsca. Widzę, że wielu osobom, w tym mnie, pasuje Toruń. Tylko teraz konkretnie gdzie w Toruniu się spotkamy..., tylko to i nie ma co więcej pisać ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej fukcji :tongue4:

W takim razie spotykamy się w Toruniu na parkingu koło Piotra i Pawła, na wlocie od Bydgoszczy, godz. 12.00. Jak najdzie nas ochota to przeniesiemy się na miejscówkę przy lesie, gdzie jest kawałek żadko uczęszczanej prostej w razie by ktoś chciał się sprawdzić. Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasi :)

teraz lista (jezeli godzina komus nie pasuje to mozemy ustalic inna) ale miejsce i termin ustalone!!!!!

NIEDZIELA 09.08.2009 WLOT OD STRONY BYDGOSZCZY(DROGA NUMER 80) parking PIOTR I PAWEL pozniej grill

1. Reniu

2. Majki

3. Binek

4. Rafi

5. ........

prosze sie dopisywac!! mam nadzieje ze nikogo nie przestraszy zmiana odleglosci :polew: wiec te osoby co sie deklarowaly na Samociazek to ma sie rozumiec tu tez beda :evil: odpadla tylko jedna osoba Filip wiec jedna mniej. no chyba ze ktos jest uczuciowo zwiazany z filipem i bez niego nie przyjedzie tez zrozumiemy :) BO JESTESMY BARDZO WYROZUMIALI :hi:

a tak na powaznie to

WPISYWAC SIE NA LISTE !!!!!!!!!!!!!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH I DO NIEDZIELI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEDZIELA 09.08.2009 WLOT OD STRONY BYDGOSZCZY(DROGA NUMER 80) parking PIOTR I PAWEL pozniej grill

1. Reniu

2. Majki

3. Binek

4. Rafi

5. Dropsone

6. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> rozmawiałem z nim dzisiaj i mówił że spokał kogoś z klubu. Nie był chyba świadomy że spotkał admina :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi ... miło było poznać Ciebie ... przez zupełny przypadek :wink4:

mi tez bylo milo :hi: teraz musimy zaczac bardziej dzialac aby powiekszyc grono klubowiczow :a4fan: moze jeszcze sie spotkamy. pozdro dla waszego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> rozmawiałem z nim dzisiaj i mówił że spokał kogoś z klubu. Nie był chyba świadomy że spotkał admina :kox:

Eeeee tam, nie ma co przesadzać, to tylko funkcja na forum :wink4:

Sam się cieszyłem, że poznałem w końcu kogoś z Bydgoszczy - dałem Rafałowi kilkanaście kalendarzyków żeby w miejscu gdzie pracuje rozdał kilka to może się Wam grono powiększy o kilku użytkowników :good:

Kupcie sobie może kalendarzyki Klubowe - tyle razy jestem w Bydgoszczy i widzę A4 - warto by było włożyć ludziom w drzwi żeby ich zachęcić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEDZIELA 09.08.2009 WLOT OD STRONY BYDGOSZCZY(DROGA NUMER 80) parking PIOTR I PAWEL pozniej grill

1. Reniu

2. Majki

3. Binek

4. Rafi

5. Dropsone

6. Grzegorz76

7. .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej fukcji :tongue4:

W takim razie spotykamy się w Toruniu na parkingu koło Piotra i Pawła, na wlocie od Bydgoszczy, godz. 12.00. Jak najdzie nas ochota to przeniesiemy się na miejscówkę przy lesie, gdzie jest kawałek żadko uczęszczanej prostej w razie by ktoś chciał się sprawdzić. Pasuje?

ZARA, ZARA, W TORUNIU RZĄDZE JA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widzę, że będzie Big Spot jak ta lala ;) Z chęcią podjadę pod PiP na bajerke, ale na grilka niestety nie, będę jechał gdzieś nad jezioro. Pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJAWSKO POMORSKI SPOT WAKACYJNY - 9.08.2009

1. felipe

2. Newman ?

3. Reniu

4. dropsone

5. Komar?! (jak tylko kupie bilet lotniczy to potwierdze)

6. Tomek4don

7. Strobo

8. djbinek

9. karwat ( na 90 % ale sie postaram )

10. Grzegorz76

11. ...

tutaj widze ze jest wiecej osob (lista z samociazka) czy pozostale osoby sie rozmyslily :mysli: bo wiadomo ze newman i karwat zobacza jak bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...