Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

a w Bydgoszczy gdzie mozna dobrego wirusa "złapać" :gwizdanie: i ile taka przyjemnosc moze kosztowac??

Na Sowiej ... ale nie polecano mi tego zakł. Niektórzy wolą jeździć do łodzi lub do wawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

słonecznie :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 08:37_________________________________________________ :slina:

http://moto.allegro.pl/item946996225_audi_a4_1_8t_quattro_310_koni_s4_rs4_rs6_sti_evo.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 08:37_________________________________________________właśnie z żoną rozmawialem na temat kredytu ok.7 tyś który w całości przeznacze na mody w aucie :decayed: bardziej jest na tak,ale musi jeszcze to przemysleć....juz ja ją ukulam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poźkowy "siwek" z klubu :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t70125.0.html

Grzechu... tyle siana w mody? Nie lepiej było łyknać B6? :mysli: Skoro mówisz że nie, to pochwal się jakie masz plany co do żabki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

tzn to ona chce mnie przekupić w pewnej sprawie :gwizdanie: a ja dałem jej moje ultimatum :wink4:

chciałbym :

1.lampy polift(cos nie moge uzbierać na nie)

2.gwintowane zawieszenie(ostatnio na necie fajne znalazłem niemieckie)

3.odrestaurować i walnąć chromem felgi

4.konkretne audio z mega basem

5.ściemnić szybki

6. kiera w skóre

7.moc podnieść (jak Binek do 120KM)

8.i pare innych piedoł co do glowy wpadną

także te 7 to może być za mało[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 09:07_________________________________________________we łbie też mi siedzi zamontowanie ogrzewania postojowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Bydgoszczy gdzie mozna dobrego wirusa "złapać" :gwizdanie: i ile taka przyjemnosc moze kosztowac??

7.moc podnieść (jak Binek do 120KM)

Polecam udać się do fachmanów do wawki albo wrocka, niech zrobią indywidualny program. Pogadaj w tej kwestii z naszym rezaczem mocy, czyli Petarą :evil:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 09:11_________________________________________________Odnośnie Webasto to temat niedługo stanie się nieaktualny... aż do przyszłej zimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na aukcjach natknąłem się na kilka nadpalonych wraków... :naughty: olej webasto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_galeria_czlonkow_a4klubpl_kujawskopomorskie-t121426.0.html

Gdzie jest reszta grzecznie pytam!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur... coś Ty narobił... teraz dopiero będzie tutaj cisza :nabijasie:

No dalej koleżanki i koledzy, wstawiać fotki, słówko napisać i po sprawie. Będziecie mieli lepsze foty to sobie je podmienicie. Do dzieła :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu... trzeba na to chłodnym okiem spojrzeć... za 2 lata będziesz się pewnie pozbywał autka (strzelam) które będzie miało 15 lat i większość kolegów będzie już smigała B6/B7... i sprzedasz za 1000zł więcej z wsadzonymi 7.000zł

jeśli Ci to nie przeszkadza to OK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja jak będę robił program to w Super Chipie u Waldka na Sowiej.. mojego ojca wspólnik robił sobie tak program do A6 2.0 tdi i jest bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu... trzeba na to chłodnym okiem spojrzeć... za 2 lata będziesz się pewnie pozbywał autka (strzelam) które będzie miało 15 lat i większość kolegów będzie już smigała B6/B7... i sprzedasz za 1000zł więcej z wsadzonymi 7.000zł

jeśli Ci to nie przeszkadza to OK :wink4:

Zdecydowanie popieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ja jak będę robił program to w Super Chipie u Waldka na Sowiej.. mojego ojca wspólnik robił sobie tak program do A6 2.0 tdi i jest bardzo zadowolony

To czy jest zadowolony nie świadczy o tym co to za program...U tuner "magików" z reguły właściciele aut są super zadowoleni w przeciwieństwie do ich silników które muszą ostro latać ze zbyt przeciążonymi jednostkami..Generalnie nie mam nic do Super Chipa żeby nie było bo z początku tez chciałem tam program robić ale pożniej jednak postanowiłem bujnąć się do Wawki do Rogala...Moze jak bede coś u siebie jeszcze modził to w Super Chipie bede robił korekte ale podkreślam "może"

A odnośnie modów wysoko finansowych również myśle ze gra nie warta świeczki...To jest tylko i wyłącznie pakowanie siana dla własnej przyjemności...Praktycznie nic z tego się nie wróci prócz tego iż bedzie to "bezcenne" dla właściciela :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

wiem że to się nie zwróci...ale robie to tylko dla siebie,nie dla następnego właściciela.po za tym mam samochód na 5 lat w kredycie i tyle planuje go trzymać....chyba że zacznie się sypać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze placiłem 1.2k albo 1.3k ale nie pamietam dokładnie...[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 17:18_________________________________________________Jednak nie...Sprawdziłem w wiadomosciach a tam jak byk mam ze 1.1K :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... z tego co wiem , to dla naszego klubu jest zniżka , a poza tym jak zebrałaby się wieksza liczba autek to też by to wyszlo taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...