Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowania do zimy niestety kosztują... w zeszłym roku miałem na głowie zimówki, teraz przyszła pora na aku rant.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Przygotowania do zimy niestety kosztują... w zeszłym roku miałem na głowie zimówki, teraz przyszła pora na aku rant.gif

Ja rok temu na zimę gumy, świece i aku od razu kupiłem :disgust: Ale przynajmniej na kilka lat mam spokój ;) O ile do tego czasu auta nie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. dziś jak wstawiałem auto do garażu to moim oczom ukazał się... ŚNIEG! :wallbash: na szczęście przy 7 stopniach wszystko się od razu topiło... ale to chyba oznaka, że pora założyć już zimówki.. jestem ciekaw jak będzie wyglądać na zimowych z czarnym pakietem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx

Dziś jedynie u mnie mżawka była ale śnieg jakoś by mnie nie zaskoczył przy tej pizgawicy.

Trzeba łopatę do śniegu odkopać w garażu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. dziś jak wstawiałem auto do garażu to moim oczom ukazał się... ŚNIEG! :wallbash: na szczęście przy 7 stopniach wszystko się od razu topiło... ale to chyba oznaka, że pora założyć już zimówki.. jestem ciekaw jak będzie wyglądać na zimowych z czarnym pakietem :gwizdanie:

tez widziałęm, koszmar sie zaczyna ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś dostęp do jakichś kół zimowych (felgi + opony) w korzystnych cenach? bo niestety w DE nic ciekawego nie było.. albo cena była taka, jak za nowe :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś dostęp do jakichś kół zimowych (felgi + opony) w korzystnych cenach? bo niestety w DE nic ciekawego nie było.. albo cena była taka, jak za nowe :wallbash:

Sąsiada znajomy zajmuje się oponami. Jak go jutro spotkam to zapytam się o jakiś namiar i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak Kierownik pisze.. tylko w 18 calach całe koła bym potrzebował, a jak nie 18 to te 20 cali i tu same opony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wera :)

A czy Ty czasem nie masz tablic kończących się na XL? :decayed:

Widziałem dziś blondynkę w a4b5 podobną do Ciebie :naughty:

moje koncza sie na K :) :)[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:21_________________________________________________SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka

1.wera :)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...