Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

tarcze :shocked: proste jak :sexinbed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________Panowie,nie wiecie może kto ma na sprzedaż listwy na drzwi do b5? interesowała by mnie taka na tylne prawe drzwi :naughty:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:30_________________________________________________Dolna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

zagadaj do Pawła (89pawel89) - on miał dwie B5 sedan do rozbiórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 07:52_________________________________________________Binek, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :cool1:

pozdrówka i do zobaczenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego Binek! :hi: wreszcie weekend :dance:

Ja również przyłączam się do życzeń najlepszego i do zobaczyska :drunk: Jędruś kto ma weekend ten ma przedemną jeszcze 2 h pracy :wallbash:

ja właściwie już od wczoraj mam weekend ;) ale dziś poszedłem na uczelnię na wykład.. całe 45 minut :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ostatnio padła propozycja spotu międzywojewódzkiego....może by tak na stolice uderzyć?? :mysli: (Moskala w końcu na trzeźwo bym zobaczył :polew: ) połączone ze zwiedzaniem jakiegoś miejsca.

wiadomo że realia są takie że pewnie większość z Nas nie pojedzie,ale jakby byla jakaś grupa chętna można byłoby zacząc mysleć o wiośnie :mysli:

możnaby nawet w ramach atrakcji ustawić się z Cantoną i oberkać jego RS-a (moge do niego uderzyć z zapytaniem)

proponuje zacząc myśleć juz dzisiaj nad organizacją i co najważniejsze nad decyzją "tak" lub "nie" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej już pisałem na ten temat... pytanie czy to ma być jednodniowy spot czy np. weekendowy "mini zlot"... ja bym wolał coś na cały weekend - powiedzmy od piątku popołudnia (wieczoru) do niedzieli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej czarno widzę taki wypad a właściwie frekwencję :gwizdanie:

Ja mam brata w Pruszkowie więc mógłbym te dwie sprawy zgrać ale ogólnie jestem sceptycznie nastawiony czy to wypali :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja bym wolał coś na cały weekend - powiedzmy od piątku popołudnia (wieczoru) do niedzieli..

w ten sposób drastycznie spadnie liczba uczestników .... ciężko znaleźć weekend wolny ludziom pracy :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba Grzegorz i tak lepiej niż dmuchać 260 km po to by postać godzinkę i z powrotem 260 do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...