Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spasowanie zderzaka


widmo303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow!:)

Na wstepie chcialem zaznaczyc, ze jestem pedantem, szczegolnie jezeli chodzi o samochody, doslownie wszystko musi chodzic jak w zegarku, to sie tyczy zarowno stanu technicznego jak i wizualnego:) z uwagi na ta popieprzona pore roku - zime, zrobily sie zaspy i niestety zdarzylo mi sie popchnac jedna z nich delikatnie zderzakiem. z jednej strony zderzak tak jakby przestal byc spasowany, te szare elementy (mam dwukolorowy) przestaly do siebie pasowac (otworow nie ma, ale nie tworzy to calosci), przy lampie zrobila sie "poleczka" a i wystaje 0,5cm przy laczeniu z nadkolem. robic to, czy mnie po prostu wysmieja w warsztacie i bede musial z tym zyc?:D jezeli tak to jaki jest orientacyjny koszt spasowania tego zderzaka co by wygladal jak dawniej? z gory bardzo dziekuje wszystkim za info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcia bo tak to można gdybać ,każdy ci to zrobi tylko jak cos sie połamało w zderzaku to moze isc do wymiany jak chcesz zeby pasował idealnie,a moze wystarczy go poluzowac i przykrecic od nowa w co raczej wątpie,prawdopodobnie urwał ci sie uchwyt od dołu zderzaka i dlatego odstaje.Tak mysle ale nie widze to nie powiem na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile foty beda gotowe do pobrania, nie bede kompresowal, zeby kazdy mogl sobie zrobic zoom[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:46_________________________________________________http://rapidshare.com/files/445858211/foty.rar[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:52_________________________________________________link gotowy do pobrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kloega jest pedantem jak sam napisal a jezdzi z dwu kolorowym zderzakeim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mnie po prostu wysmieja w warsztacie i bede musial z tym zyc

obawiam się,że jadąc do warsztatu z czymś takim-można się narazić na niepoważne potraktowanie i głupie uśmieszki za plecami,to tak,jakbyś podjechał do wulkanizacji,żeby ci podpompowali koła,a darmowy kompresor był po drugiej stronie ulicy...zrobią niewiele,a skasują... :wink4:

:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 23:10_________________________________________________

Na wstepie chcialem zaznaczyc, ze jestem pedantem, szczegolnie jezeli chodzi o samochody, doslownie wszystko musi chodzic jak w zegarku, to sie tyczy zarowno stanu technicznego jak i wizualnego:)

patrząc na to zdjęcie-

2a48469a995a6ecd.jpg

zaczynam w to wątpić...kiedy ono było ostatnio umyte?... :mysli:

a tak na poważnie-zdejmij zderzak i zobacz,czy sie zaczepy nie wygięły od dokładki dolnej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...