Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xx

Edytowane przez Lukaszxxx

Opublikowano

Fajne autko :good: Kolorek super szczególnie jak jest czysty :)

Zapodaj jeszcze fotki zrobione po wykonanych modach bo te chyba stare :)

Opublikowano
  • Autor

Tak tak wszystkie stare..

Jak sie cieplej zrobi i fele założe to walne jej sesje :naughty: :naughty:

Opublikowano

LADNE AUTKO no i plany w dobrym kierunku...

PS. podwójny pisze sie przez "ó" :tongue4:

a ile Cie wynioslo przerobienie na dwa kominy?? moze byc PW

Opublikowano
  • Autor

Wiesz kurcze nie pamietam dokladnie.. mw kompletny wydech okolo 400 gratis dostalem uchwyt prawego tlumika, koncowki po 80 chyba i oslona termiczna cos okolo 100 jakos tak..

Opublikowano

Autko ładne i jak na kolor środka to podziwiam za utrzymanie takiej czystości :good:

Opublikowano

- automatycznie otwierana klapa bagaznika (priorytet)

Jak to planujesz rozwiązać? Kiedyś też nad tym myślałem, podpatrzyłem w A6 C6, stały dwie takie same a6 w sedanie i jednej się otwierała klapa a drugiej nie, ale konstrukcja wyglądała bardzo podobnie tylko chyba siłownik mocniejszy

Opublikowano
  • Autor
Jak to planujesz rozwiązać? Kiedyś też nad tym myślałem, podpatrzyłem w A6 C6, stały dwie takie same a6 w sedanie i jednej się otwierała klapa a drugiej nie, ale konstrukcja wyglądała bardzo podobnie tylko chyba siłownik mocniejszy

Mocniejszy siłownik raczej nie da rady bo u nas i tak sa very mocne bo 650n dla porownania w passacie b5 fl maja 520n..

Poczytaj o passacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184114.msg2161499#msg2161499

Opublikowano

Galka biegów to nie s-line :cool1: Tez kiedys tak myslalem ale dzieki temu forum wiem duzo wiecej na temat B6 :wink4: Furka bardzo fajna :good:

Opublikowano

Niunia daje rade :)

Opublikowano

Gratulację , dokładeczki jeszcze w kolor i będzie ładnie :good:

Opublikowano

podświetlane kratki nawiewu? a są a4 b6 z niepodświetlana kratka? bo te opisy wyposażenia stają sie coraz bardziej rizbrajające. niebawem bedziemy pisac ze mamy wycieraczki i kierownice.

Opublikowano
podświetlane kratki nawiewu? a są a4 b6 z niepodświetlana kratka?

pewnie ja taka mam i 1/2 na forum

Opublikowano

kazdy indywidualnie wybierał sobie xxx lat do tyłu wyposazenie... widocznie było nie potrzebne... :hi:

Opublikowano

Ładna :good: Prawie jak Virusa :decayed: Wpadaj na spota :good:

Opublikowano
  • Autor
Ładna Prawie jak Virusa Wpadaj na spota

Jak prawie jakie prawie :wallbash::polew: :polew:

A kiedy robicie spota??

Opublikowano
Ładna Prawie jak Virusa Wpadaj na spota

Jak prawie jakie prawie :wallbash::polew: :polew:

A kiedy robicie spota??

No prawie bo u mnie jest trochę inaczej :decayed: :decayed:

Opublikowano

Autko kupiłem ponad rok temu i tak sie zbieralem do zalozenia watku w moja a4 :naughty:

Jest to 131 konikow 2003 rok, pierwsza rejestracja 2004 :cool1:

Wyposazenie:

- skrzynia manual 6

- 6 poduszek

- 3 ramienna kierownica

- komputer pokladowy

- pelna elektryka

- xenon

- galka zmiany biegów s-line

- podswieltane kratki nawiewów i podlokietnik

nie ma szału :decayed:

Co do modów wykonane:

- Nawigacja Rns-e

- Podwójny wydech

- ciemne szybki tył

- cb radio pod podlokietnikiem

- tempomat

- pakiet oswietlenia drzwi (ostrzegawcze wsiadania i podswietlane klamki) przestrzeni na nogi kierowcy i pasazera,

- felgi 17 i oponki 225/45

- podswietlenie led wnetrza, tablicy rejestracyjnej i postojowki

- skladane lusterka z pilota

W planach :mysli: :mysli: caly czas pojawiaja sie nowe :polew:

- bixenon

- dvd i kamerka cofania

- podswietlanie kubka i szufladki (zbieram sie juz pol roku :polew:)

- automatycznie otwierana klapa bagaznika (priorytet :kox:)

- jakis przyrost mocy by sie przydal ale to jakos nie moge sie zdecydowac..

audi_nowe_12.jpg

audi_nowe_15.jpg

audi_nowe_20.jpg

audi_nowe_10.jpg

pozdro mam dokładnie taki kolorek ale w 2,0FSI mimo że rok 2003 to sie często oglądają za nim ludziska - KOLOREK ROBI ROBOTĘ;)

Powiem Ci że kiere masz chyba zmodzona przez poprzednika bo kolor kiery powinien być chyba w kolorze tapicerki ja mam inna kiere ale kolor szary;o

Gratuluje zakupu ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.