Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Test Audi A4.


KrzyHo

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu może ja czegoś nierozumie

No raczej tak :)

ale czy to źle, że porównuje się TWOJE WYPASIONE Audi z jakimś paściem i mówi jakie to 12 letnie Audi jest wspaniałe ?

Nie - i tego tyczy się mowa poprzednia wypowiedź.

Dlaczego niemoge sobie stanąć i porównywać Audi z innymi markami ?

Kto mówi że nie? Ty mozesz porównywać, ja mogę się z porównaniem nie zgadzać, proste.

Ale niema to jak obiektywna wypowiedź :D

A czego się spodzieiwałeś po użytkowniku takiego forum ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje. Ja oraz zapewne każdy z klubu wybrałby audi ale inni wolą inne auta i wszystko na temat. W.g mnie to np. audi jest o niebo lepsze od np. Opla ale to moje zdanie a inna osoba może powiedzieć odwrotnie...

Tak czy inaczej mając do wyboru audi czy opla wybrałbym audi - wiadoma rzecz.

Co do usterek to w każdym używanym aucie się coś zdarzy/uszkodzi więc to nie ma nic do rzeczy.

pozdro wszystkich wożących na masce "cztery dumne chromowe kółka" :thumbup:

:audi: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: Hauzer 21-11-2007, 23:08:34

Jezu może ja czegoś nierozumie

No raczej tak

I rozwiałeś moje wątpliwości. Człowiek żyje w niewiedzy, dobrze że jeszcze paru światłych ludzi chodzi ulicami.

Nie to żebym do Ciebie pił :decayed:

Cytuj

ale czy to źle, że porównuje się TWOJE WYPASIONE Audi z jakimś paściem i mówi jakie to 12 letnie Audi jest wspaniałe ?

Nie - i tego tyczy się mowa poprzednia wypowiedź.

heheh niema to jak mieć dobre samopoczucie :tongue4:

Cytuj

Dlaczego niemoge sobie stanąć i porównywać Audi z innymi markami ?

Kto mówi że nie? Ty mozesz porównywać, ja mogę się z porównaniem nie zgadzać, proste.

Strone wcześniej chciałeś za to kary śmierci, ale Ty przecież nienarzucasz swojego zdania :decayed:

A czego się spodzieiwałeś po użytkowniku takiego forum ?

To twoja opinia o użytkownikach tego forum, ja ich tak nisko nieoceniam.

Ja chce tylko żeby mi ktoś wytłumaczył dlaczego ten tekst o Audi A4 zamieszczony na interi(zresztą juz kiedyś był na forum) jest tak nieobiektywny? Zamiast pisać co za ciołek go stworzył wole posłuchać dlaczego tezy tam zawarte są nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zwróciłeś uwagi na liczbę pojedynczą w wyrazie "użytkownik".
A czego się spodzieiwałeś po użytkowniku takiego forum ?

No wybacz, to chyba odnosi się do jakiego kolwiek użytkownika tego forum.

Poszukałem troche po necie tego raportu TUV, no i koleś dobrze napisał, że stare Aczwóreczki często ulegają awarii. Mniej awaryjna jest Citroen Xantia, Opel Frontera, Opel Vectra, Fiat Bravo/Brava, Opel Astra. Pocieszeniem dla Audi jest A8 która dość wysoko plasuje się w tym teście. Mówie o przedziale 10-11 letnich samochodów. Owszem niema co tych samochodów porównywać pod względem wykonania, bo 10 letnie zadbane Audi przeżywa drugą młodość, a opla to pewnie już rudy zjada. Ale to autor tekstu na interi zaznaczył

jakość wykonania faktycznie nie pozostawia zbyt wiele do życzenia

W przedziale wiekowym 4-5 lat Audi A4 w teście TUV zajmuje wysokie 3 miejsce :oklaski:

Autor "Testujemy używane: Audi A4" pisząc

są też nieco bardziej usterkowe niż podobne konstrukcje japońskie czy francuskie.
sugerował się raportem TUV więc trudno mówić żeby autor niebył obiektywny to raczej raport taki może być :decayed: Tak jak już pisałem niemam pojęcia jakie usterki były brane pod uwaga bo jak w citroenie padały silniki a w audi zacinały się klamki to ja już wolę z klamką się męczyć :decayed:

Troche niefair pisane jest o komforcie jazdy bo jak dla mnie samochodzik prowadzi się bardzo dobrze, niestety niema nim gdzie jeździć, nasze drogi :sick3: Czy dobrze się czuje w takim czy innym samochodzie to już raczej kwestia gustu, ja jestem na tak :th: ale szanuje zdanie, że wygodą A4 niegrzeszy (mówie o B5).

O jakości wykonania autor wspomniaj ale zapomniało mu się powiedziec, że konkurencja niema się czym pochwalić w tej dziedzinie.

Ogólnie śmieszą mnie tego typu tematy, szczególnie gdy na forum Audi ktoś jedzie sobie po Audi czy na forum BMW wyzywaja się od dresiarzy, zaraz mi się buzia weseli :> Temat był o artykule na interi a dyskusja zaczyna się toczyć czy grzechem jest porównywanie Audi A4 do konstrukcji konkurencji z tego samego segmentu

np.

francuz z 95 roku a audi a4 z 95 roku?hmmm nad czym sie tu zastanawiać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

francuz z 95 roku a audi a4 z 95 roku? hmmm nad czym sie tu zastanawiać?

zapomniales tylko ze za cene a4 z 95 roku masz np. 406 z 1999... ja jezdze juz troche francuzami i fakt ze nastepne auto bedzie z audi, ale to nie znaczy ze uwazam np 406 za zly samochod.

po prostu jest jakis stosunek ceny do jakosci i prestizu i kazdy inaczej to postrzega.

smiesza mnie teksty ze tylko wlasciciele moga obiektywnie sie wypowiadac o :audi: bo chyba wlasnie wasza opinia jest najmniej obiektywna, skoro wybraliscie takie auto to znaczy ze WAM to wlasnie odpowiada wiec uwazacie ze jst super, ale musicie przyajc do wiadomosci ze sa auta ktore np.mniej sie psuja.

ja mam nadzieje tez sie przekonam ze :a4fan: to wlasnie auto ktore teraz chce, ale nie da sie ukryc ze w porownaniu z moja obecna 406 to chyba czas sie odchudzac bo jest po prostu maly...

ma pewnie tez inne wady ale chce takie auto i to jest wazne, mam nadzieje ze spelni moje oczekiwania.

a oburzanie sie ze ktos smie to sprawdzic jest smieszne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tym sie zgadzam :decayed:

A co prestiżu to kwestia czasu jak zrobi się z tych samochodów dresowozy. Podobnie jak z BMW co mi np niepasi bo podobaja mi się te samochody i kiedyś bym sobie jakies BMW kupił.

Obiektywnie mało kto cokolwiek potrafi ocenić, czy to samochód czy żelazko. Jednemu pasi to drugiemu tamto, ale tak skrajnie niefair wypowiedzi jakie się czyta w tego typu tematach to ciężko znaleść w "eksperckich" testach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 8 lat jeździłem Citroenem Xantią i nic złego o nim nie mogę powiedzieć - przestronny , zawieszenie wspaniałe , materiały wykończeniowe b.dobre. Ale jest to samochód o zupełnie innym charakterze Audi - sport i prestiż , Xantia - komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 8 lat jeździłem Citroenem Xantią i nic złego o nim nie mogę powiedzieć - przestronny , zawieszenie wspaniałe , materiały wykończeniowe b.dobre. Ale jest to samochód o zupełnie innym charakterze Audi - sport i prestiż , Xantia - komfort.

Wszystkie "Francuzy" mają to do siebie, że są bardzo wygodne i komfortowe poprzez np. miekkie zawieszenie i bardzo wygodne siedzonka:)

A jeszcze słówko o tym artykule... autor czepił sie a4 ze jest poprzednikiem 80 co przedstawione zostalo negatywnie..., o każdym aucie w zasadzie mozna tak napisać, bo z czego wywodzi sie np. peugeot 406? a no z wysluzonej 405..., Mercedes klasy C z bardzo krytykowanej 190... nie wspominając o BMW gdzie zegary w nowych modelach sa bardzo podobne do tych z lat 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "Francuzy" mają to do siebie, że są bardzo wygodne i komfortowe poprzez np. miekkie zawieszenie i bardzo wygodne siedzonka:)

oj to chyba jeszcze nie jeździłeś 206 cc. samochód mojej siostry. i powiem tak optycznie to to sie jakos jeszcze prezentuje ale technika... tragedia. cały czas ja namawiam żeby zmieniła na A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "Francuzy" mają to do siebie, że są bardzo wygodne i komfortowe poprzez np. miekkie zawieszenie i bardzo wygodne siedzonka:)

oj to chyba jeszcze nie jeździłeś 206 cc. samochód mojej siostry. i powiem tak optycznie to to sie jakos jeszcze prezentuje ale technika... tragedia. cały czas ja namawiam żeby zmieniła na A3...

Czy 206 cc to ten cabrio? Jesli tak to on z tego co wiem ma charakter sportowy, a ja mialem na mysli standardowe francuzy rodzinne typu peugeot 406, Citroen Xara czy Renault Laguna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "Francuzy" mają to do siebie, że są bardzo wygodne i komfortowe poprzez np. miekkie zawieszenie i bardzo wygodne siedzonka:)

Co Ty gadasz ! mam służbowa thalilę i z miłą chęcią bym ją spalił na skryżowaniu pierwszym lepszy. Fotele nie trzymają, po całym dniu jazdy po mieście człowiek wysiada jak połamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze słówko o tym artykule... autor czepił sie a4 ze jest poprzednikiem 80 co przedstawione zostalo negatywnie...,

No niby masz racje, że prawie o każdym samochodzie można powiedzieć, że to poprzednik starszego modelu, ale czy to dobrze?. Jeszcze jak odziedziczy niezawodność to Ok, ale jak powiela te same błędy to ja wiem czy to tak na plus wychodzi. Nie mówię tu akurat konkretnie o Audi. To jest też takie, dla jednego to plus dla drugiego będzie to minus.

O francuskich samochodach niewiele moge powiedzieć. Jeździłem tylko Laguną i całkiem sympatycznie się to prowadziło po naszych drogach, chyba troche wygodniej po dziurach jak moją A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - na tym forum, złego słowa o Audi nie powiemy, bo jesteśmy sympatykami marki - wiemy, co dobre. Kiedyś oglądałem takie porównanie, bodajże, czy lepiej opłaca się kupić A3, czy 2 chevrolett'y aveo. Strasznie kiepskie porównanie... Niestety taka jest smutna prawda - aita francuskie do najlepszych nie należą, chociaż niektóre innowacje, jak np. hydrauliczne zawieszenie u cytryny, są ciekawe. Wiadomo, że powinno porównywać się auta w podobnej klasie, również cenowej. Podam tylko prosty przykład. Jakiś czas temu miałem A4 (teraz zbieram pieniążki...) Nawet do głowy nie przychodzi mi porównanie go do jakiejś vectry, czy laguny....Audi mi nie zardzewieje, nie rozleci się na drodze, a do tego te "cztery dumne kółka" zapracowały na swoją opinię. Prawdopodobnie, autor artykułu nie zna marki Audi, no ale cóż...nie każdy dziennikarz jest rzetelny i uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że gdyby pisał, że jest wszystko OK to nawet nikt by tego nie przeczytał. I tu Panowie jest pies pogrzebany. Audi to Audi i basta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...