Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Smaragd Perleffect...


Martinor

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscu chyba czekamy na pogode zeby umyc furki i pomajstrowac:decayed: powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscu chyba czekamy na pogode zeby umyc furki i pomajstrowac:decayed: powodzenia :wink:

Dokładnie... Mam nadzieje że w tym roku uda mi się zrealizować założenia i trochę poprawię wygląd maszyny tak zewnętrzny jak i wewnętrzny... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz jakiegos linka do łącznika rury wydechowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam, bo to u siebie na sklepie zamawiałem po katalogu....

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 19:52 ----------

Efekt dzisiejszych prac... Wyprute katy i wstawione strumienice, zmienione złączki elastyczne i nowe obejmy do wydechu... Różnica jaką odczuwam teraz to na pewno przyjemniejszy dla ucha dźwięk V-ki i lepsze wkręcanie się na obroty...

dsc0218e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o dolną rozpórkę zawieszenia... bo widzę, że przód auta jest po prawej a tył po lewej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech na +. Zamiast katów są strumienice? Nie ma efektu dzwonienia z nimi? Sam muszę zajrzeć pod samochód i zobaczyć co u mnie się dzieje. I pewnie podzielę Twoje działania :wink: tylko ja planuję wybić wkład katów i zostawić puszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, strumienice... Nic nie dzwoni, nic nie denerwuje, za to dźwięk wydechu jest dużo przyjemniejszy... Mam zamiar jeszcze trochę pogrzebać z wydechem bo chce uzyskać taki dźwięk albo coś w podobie....

Audi A4 2.8 AAH sound part 2 - YouTube

---------- Post dopisany 16-06-2013 at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 06:34 ----------

---------- Post dopisany 25-08-2013 at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 11:21 ----------

Z racji tego że troszkę mnie tu nie było pasuje coś nie coś odświeżyć wątek... Audi idzie na małą reanimację, bo uzbierało się parę gadgetów do zrobienia...

ecyu.jpg

tf6g.jpg

oso0.jpg

Oprócz tego doposażyłem troszkę mój asortyment do dopieszczania maszyny... Niedługo idę na urlop to pasuje się za nią wziąć konkretnie... Oczywiście relację z prac postaram się zdać...

d7ph.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko modzić :wink:

u mnie w 2.4 na pełnym przelocie gada tak:

a4 przelot - YouTube

Bajeczny sound... Mam tylko małe pytanie czy przez to że masz pełny przelot auto nie jest zmulone ??? No bo wydech jest chyba teraz dosyć mocno odprężony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, bo paru moich znajomych po takim zabiegu musiało doprężać wydech, ponieważ skutki były odwrotne do zamierzonych...

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2013 at 13:25 ----------

Parę shotów które udało mi się dzisiaj strzelić po ostatnim myciu...

w5lx.jpg

ltm3.jpg

aorq.jpg

6iy3.jpg

5pos.jpg

b74a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko modzić :wink:

u mnie w 2.4 na pełnym przelocie gada tak:

a4 przelot - YouTube

Fakt. Ładnie gada. Też chciałbym tak u siebie.

Martinor, może wrzucisz jak twój brzmi?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę na pewno ale najpierw muszę pospawać wydech bo gdzieś zrobiła się nieszczelność i doprowadza mnie to do szału...

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 07:16 ----------

Z racji wolnego czasu wziąłem się za czyszczenie felg. Felgi od wewnątrz nie były myte chyba od nowości. Totalny syf i brud. Do mycia użyłem dwóch środków IRONX i SHINY GARAGE EF WHEEL CLEANER. Myślę że jak na pierwsze mycie to wyszło całkiem całkiem.


DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0032.jpg

Letni setup... Wpadły 17-tki za bardzo śmieszne pieniążki z oponami i na razie tak się prezenci dopóki nie wpadnie nowy zawias i pójdzie maszyna w dół...



IMG_495444.jpg

---------- Post dopisany 28-06-2014 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 19:56 ----------

Czas odkopać temat trochę... W końcu po długich remontach w domu udało mi się zacząć rezać przy aucie... Na początek wpadł po pieniądzach wydech z nierdzewki. Trochę trzeba było pokombinować żeby go zmontować ale się udało. Teraz całkiem przyjemnie to wygląda a jeszcze przyjemniej gada...

DSC_0330.jpg


DSC_0331.jpg

Oprócz tego zakupiłem kierę trójramienną na mały wieloklin która aktualnie poszła do obszycia i czekam aż kumpel zrobi żeby móc zamontować...

No i w końcu wpadła kiera, tak długo wyczekiwana... Muszę przyznać że po założeniu cieszy oko i to bardzo :D

zjcxtk83.jpg

ayvzppv8.jpg
8dfsfi5z.jpg

W końcu się udało ruszyć do przodu z modami w Audioli... Na początek wleciał nowy zawias ST SUSPENSION, zostały wymienione wszystkie możliwe tuleje w tylnym zawieszeniu, wpadły nowe gumy stabilizatora i nowe łączniki. Niedługo wlecą też nowe fele w rozmiarze 18 zoli tylko czekam aż wrócą z malowania.

p3ak8enr.jpgbkmiv8b2.jpg

Zdjęcie feli zapożyczyłem z alledrogo ale dokładnie taki wzór będzie. A zdjęcia auta jak stoi na na nowym zawiasie i nowej feldze będą jak auto wróci od lakiernika z poprawek.

Edytowane przez Martinor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie taka ori nie naruszona przez pseudo tunerow rob z glowom zeby nie zepsuc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka będzie. Projekt nareszcie ruszył, wszystko mam w głowie poukładane i powoli będę wrzucał foty z prac i postępów jakie będą. Auto ma swój wiek już więc najpierw mechanicznie je ogarniam a później wizualnie.

Na chwilę obecną auto prezentuje się tak a już niedługo....

6h8lywwt.jpga4bjtrsz.jpg

Edytowane przez Martinor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...