Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] BRD + program by Aligator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie Aligator załatwił nową dmuchawkę BRD :naughty: założył, napisał nowy program i wyszło co widać :evil:, na wiosnę większy IC zobaczymy co wypluje na hamowni :mysli:

Wykres_Audi_A4_B6.jpg

Opublikowano

409 Nm :good: jakby jeszcze pompki AL albo jakies dobre zamienniki siadły było by pewnie pod 200

Opublikowano

atakuj w pompki i 200 :decayed: niutony kozackie i ładnie rozłożone :good:

Opublikowano

Nm :kox: .... rezaj FMIC i ..... magiczne 200+ będzie w zasięgu ręki :hi:

Opublikowano

robi się ciekawie :)

Opublikowano

a tak z ciekawości jaka cena za taka zabawe?

Opublikowano
  • Autor

Cena zależy od turbinki więc jak coś to dzwoń do Aligatora. A jeśli chodzi o atak na 200PS to latem Aligator ma zrobić FMIC-a, może stuknie coś koło 200, więcej nie robię bo ESP już ma ciężką robotę :wink4:

Opublikowano

Pompek nie trzeba zmieniac ,tylko Ic i okolice 200 Ps w zasiegu buta.

Opublikowano
Pompek nie trzeba zmieniac ,tylko Ic i okolice 200 Ps w zasiegu buta.

tylko ze dla BA to juz kres... predzej czy pozniej wysraja sie

Opublikowano

Ja bym atakował na 200ps :decayed: wpakować pompki FMIC na lato i bedzie :slina:

Opublikowano
  • Autor

Na lato będzie atak na 200 ale nie wiem jak sprzęgło i dwu mas, a co do pompek to na razie jeszcze nie myślę, zresztą żona krzywo patrzy na moje konto w banku :gwizdanie:, brakuje mi powoli wymówek gdzie znika kasa :cool1:

Opublikowano

Nie pękaj , mam podobnie + dwoje dzieci , a jakoś dałem radę :kox:

Jak pompki za drogo , to wymień same końcówki . Sprzęgło i dwumas kiedyś i tak się skończy , ale lepiej jak przy 200 kuniach niż przy 182 :wink4:

Opublikowano

Podobnie wyszło jak u mnie. Też dołeczek na 3300-3500 obr masz.

Rocznik ten sam to i pewnie ten sam problem z napinaczem.

Tylko u mnie pompki już nie za bardzo. Może kiedyś wrzucę AL to i kuni przybędzie.

Pixi ty to masz koks.. :decayed:

Opublikowano

Miro_x , dzięks ...sam nie wierzyłem że tyle wyszło :shocked: ale niuty masz też piękne :gwizdanie:

Miro wymień napinacz sprężynowy na hydrauliczny z tłumikiem drgań wraz z rolką prowadzącą ( ustalającą ) ( w/w kpl. jest z silników AWX ) dodatkowy koszt takiej modyfikacji to 200 zł . Zmniejszy się trochę dołek ale niestety nie zniknie , a co do pompek to znaleźć Al-ki w dobrym stanie to graniczy z cudem , a jeśli nowe to cena zabija ( myśle nad wymianą końcówek na Bosch-a koszt około 1200 zł ) ale to dopiero może w lato :mysli:.

Opublikowano
znaleźć Al-ki w dobrym stanie to graniczy z cudem

dokładnie, temat przerabiałem... niepotrzebnie świetne ALki kiedyś sprzedałem i później musiałem rezać hubrydy

Opublikowano
  • Autor

Na razie fmic musi poczekać do lipca za dużo wydatków :kox: Musze wytrzymać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego góra stosunkowo słabawa..? BRD kosztem mocnego dołu już na górze nie daje rady? Nie chciałeś peak'u troche wyżej położyć niz 2400-2500? Ile takie cudo teraz moze miec do 100kmh?

Opublikowano

ja obstawiam ze jakies 7.2 s

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem ile ma do 100 bo nie mierzyłem ale na pewno poniżej 8 sekund. Jak dawałem auto do Aligatora to mu mówiłem żeby zrobił w miarę delikatnie, nie na maksa. Zresztą i tak nie jest źle, nie jeden się już naciął a najlepsze miny :shocked: mają w momencie jak żona kogoś objedzie. Ważne że jest frajda z jazdy!!! :evil:

Opublikowano

Czy dobrze widzę serię miałeś 162 KM i 350 Nm ?

Czy to po założeniu BRD , przed programem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.