Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Ubywający płyn hamulcowy :/


Gość skorpion80

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skorpion80

Witam :hi: Mam problem z ubywającym płynem ze zbiorniczka :( Parę dni temu zapalała mi sie lampka hamulca (!) i zauważyłem brak płynu,tzn było minimum więc dolałem do Max.Dzisiaj wsiadając do :audi: i naciskając pedał hamulca stwierdziłem że jest on podejrzanie twardy.Okazało się że znów płyn jest na stanie minimum :wallbash:

Przy zbiorniczku wszystko jest suche,nic nie cieknie,niema żadnych wycieków więc gdzie ten płyn???

Podpowiedzcie mi coś bo boje się że za którymś razem mogą wogóle nie zadziałać :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wszystkie zaciski prawdopodobnie przy którymś pojawiła sie nieszczelność. Najlepiej zdemontuj koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

Póki co dziękuję za podpowiedzi :notworthy: Jutro jade do znajomego na warsztat pozdejmować koła i przejrzeć zaciski,tłoczki i przewody doprowadzające płyn,tymbardziej że dzisiaj znów to samo,brak płynu w zbiorniczku :wallbash: Jeżeli nic nie wypatrzę to się znów odezwę :(

Pozdrawiam :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

Byłem dzisiaj na warsztacie,niestety podnośnik był zajęty... Podniosłem :audi: na lewarku i na tylnim zacisku gdzie jest śruba która trzyma sprężynę od ręcznego,tam zobaczyłem mały wyciek...

Niewiem czy to dokładnie to,bo nie miałem czasu ściągnąć zacisku i jeszcze nie sprawdziłem siłownika sprzęgła... :(

Myślę że w poniedziałek powinienem coś wiedzieć więcej to sie podzielę uwagami i spostrzeżeniami na ten temat... :mysli:

Pozdrawiam :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...